Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ TSO KOVANCILAR TEMSİLCİLİĞİ AÇILIYOR…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, ilçeler bazında en fazla üyenin bulunduğu ve konum itibarı ile çevre ilçelere de hizmet verecek olan Elazığ TSO Kovancılar Temsilciliğini 28 Temmuz 2017 Cuma günü saat 14.00’da Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, protokol üyeleri, Oda üyeleri ve STK temsilcilerinin katılımıyla açacaklarını açıkladı…

HİZMETİN ÜYENİN AYAĞINA GİTMESİNİ ÖNEMSİYORUZ…

Elazığ TSO Kovancılar Temsilciliğinin açılışı hakkında bilgiler veren ve tüm üyelerimizi açılışa davet eden Başkan ALAN; “Kovancılar ilçemiz jeopolitik konumu itibarı ile Palu, Alacakaya, Arıcak ve Karakoçan’ın merkezi durumunda. Odamızın 10 ilçe bazındaki toplam üye sayısı 650’dir. Kovancılar, Palu, Karakoçan, Arıcak ve Alacakaya’daki toplam üye sayımız ise 454’tür.

Dolayısı ile ilimizin doğu yakasındaki bu ilçelerimiz en fazla üyemizin bulunduğu bölgedir. Bu nedenle Kovancılar ilçemizde Odamızın bir irtibat bürosunun açılması bu bölgelerdeki üyelerimizin ortalama 100 km. yol gelmesini engelleyecektir. Oda olarak önceliğimiz üyelerimizin zaman ve maddi kayıp yaşamadan işlerini sürdürürken Odamızdan almış oldukları belgelere hızlı ve zamanında ulaşmalarını sağlamaktır. Kovancılar Temsilciliğimiz bu anlamda bölgedeki tüm ilçelere etkin ve hızlı bir hizmet sunarak üye memnuniyetini artıracaktır. Kovancılar Temsilciliğimiz buradaki iş dünyasına moral verecek ayrıca AB ülkelerinde çok yoğun olarak çeşitli sektörlerde iş yapan bölge iş dünyasının da ilgisini çekecek ve ilçelerimiz bu anlamda yeni yatırımlar da kazanmaya başlayacaktır.

Temsilciliğimizin açılmasıyla birlikte özellikle ilçeler bazında Karakoçan, Kovancılar ve Baskil ilçelerimize ivedi olarak OSB kurulması konusunu yeniden Sayın Valimizin destekleriyle gündeme taşıyacağız. Cazibe Merkezleri Programı doğrultusunda bu bölgelere yoğun bir ihtiyacın olduğu muhakkaktır. Dolayısı ile biz sadece Kovancılar ilçesine temsilcilik açmıyoruz. Temel hedefimiz bu bölgenin kalkınma ve gelişmesini sağlayacak tüm altyapıları ve dinamikleri ayağa kaldırmaktır.

Bu düşüncelerle, 28 Temmuz 2017 Cuma günü saat 14.00’da resmen açılışını yaparak hizmet vermeye başlayacak olan Temsilciliğimizin açılışına tüm üyelerimizi davet ediyor, Temsilciliğin bölge iş dünyasına hayırlı olmasını temennisiyle, saygılar sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 626 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.7.2017 11:27:18
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.