Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 DUBAİLİ ARAMADA FİRMASIYLA YATIRIM FIRSATLARI TOPLANTISI

 

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu, FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop Elazığ TSO Meclis Salonunda Dubai Firması olan Armada Holding Yöneticileriyle bir araya geldiler. Toplantıda Elazığ TSO tarafından hazırlanan Elazığ yatırım potansiyeli sunumu ilgi gördü…

 

İLİN POTANSİYELİNİ YATIRIMCILARA ANLATMAYA DEVAM EDECEĞİZ …

Elazığ TSO’daki toplantıda bir değerlendirmede bulunan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ilin zengin potansiyelini yerli ve yabancı yatırımcılara anlatmaya ve tanıtmaya devam edeceklerini belirterek, “Dubai firması Armada Holding sahibi Sayın Mohammad Rahif Hakmi  bizleri kırmayarak davetimize icabet etmiş ve ekibiyle birlikte iki günden beri Elazığ’da yatırım potansiyeli olan konularda çok yoğun inceleme ve değerlendirme ziyaretlerinde bulunmuşlardır. Fırat Kalkınma Ajansımız tarafından hazırlanan potansiyel ve vizyon yatırım konularına ilgi göstermişler ve bu konularda detaylı ve profesyonel bir çalışma yapılması hususunda fikir birliği oluşmuştur. Biz il yöneticileri olarak ilimizin bu zengin potansiyelini yerli ve yabancı tüm girişimcilere iş adamlarına anlatmaya devam edeceğiz. Hedefimiz burada marka yatırımlarla ilin bu potansiyelini ekonomiye ve istihdama kazandırmaktır. Ben ev sahipliği için ve iki günden beri tüm programlara katılarak destek olan Sayın Başkanımız İdris Alan’a teşekkür ediyorum. İnşallah İlimiz için güzel çalışmaları hep birlikte yapacağız” değerlendirmesinde bulundu.

 

ELAZIĞ’A MARKA YATIRIMLAR KAZANDIRMAK İSTİYORUZ…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da yaptığı açıklamada, Elazığ TSO tarafından hazırlanan tanıtım filminde ilimizin zengin kaynakları ve potansiyeli hakkında detaylı bir bilgilendirme yapıldığına dikkat çekerek, “Armada Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hakimi ve firma yöneticileri Sayın Valimizin girişimleriyle iki günden beri ilimizde bulunmakta ve bugün Odamızda bu değerlendirme toplantısı ile bir araya gelmiş bulunuyoruz. Ben öncelikle İlimiz için çok değerli olan bu girişim vesilesiyle Sayın Valimizi kutluyor ve inşallah marka bir yatırım olarak Armada Holdingin bir başlangıç olarak ilimize gelmesini diliyorum. Elazığ gerçekten potansiyeli olan ve yatırım ortamı bakımından çok avantajlar içeren bir kent. Sayın Valimizin öncülüğünde bu potansiyelimizi anlatmaya devam edeceğiz. Ben ziyaretiniz ve göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ediyor, sürecin hem ilimiz hem de işadamlarımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

HEDEFİMİZ BÜYÜK BİR YATIRIMI ELAZIĞ’A KAZANDIRMAK…

Armada Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hakimi de kendilerine gösterilen yakın ilgi nedeniyle teşekkür ederek, “Elazığ gerçekten çok güzel ve potansiyeli yüksek bir il. Gerek turizm anlamında Hazar Gölü için bir master planı ve çalışması yapmak üzere yaz ve kış turizmi için değerlendirilecek bir proje veya özel üniversite konusunda bir çalışma yapma noktasında bir düşünce oluştu. Bu konuları bir süre daha araştırmaya ve Elazığ’la ilgili çalışmamızı ciddi boyutlarıyla sürdürmeye devam edeceğiz. İnşallah Elazığ’a çok ciddi manada bir yatırım kazandırma düşüncemiz gerçekleşecektir. Ben Sayın Valimize ve Sayın Ticaret Odası Başkanımıza ve Ajans yetkililerimize gösterdikleri yakın ilgi ve destekler için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 758 defa okundu.
Ekleme Tarihi :25.7.2017 17:12:48
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.