Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ TSO 3. MESLEK GRUBU İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 3. Meslek Grubunu oluşturan Konfeksiyon, Tuhafiye, Manifatura, Saraciye ve Kumaş İmalat ve Ticareti meslek grubu temsilcileri istişare toplantısında bir araya gelerek Başkan Alan’la değerlendirmelerde bulundular…

 

HEDEF HER GRUBU ETKİN ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK…

Yoğun bir katılımla yemekli toplantıda bir araya gelen Elazığ TSO 3. Meslek Grubu üyelerinin istişare toplantısına Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da iştirak ederek tüm katılımlıların sorun ve beklentilerini dinledi.

Başkan Alan burada yaptığı değerlendirmede, hedeflerinin tüm grupları çok etkin bir şekilde temsil ederek sorun ve beklentilerini karşılamak olduğunu ifade etti. Alan değerlendirmesinde, “Odamızın 3. Meslek Grubunu oluşturan değerli arkadaşlarım öncelikle bu güzel organizasyon için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Son dönemlerde bu tür sektörel anlamda gurup toplantılarıyla sektörlerin sorun ve beklentilerini tespit etmek için yaptığımız bu istişare toplantılarını tüm sektörlere yaygınlaştırarak bir rapor oluşturmak ve bu rapor doğrultusunda önümüzdeki dönem içerisinde üyemizin doğrudan hissedeceği faaliyetler yapmak istiyoruz. Sizlerin bu anlamda beklenti ve talepleri bizim için çok değerlidir. Hedefimiz Odamızı başta Meslek Komiteleri olmak üzere her birimde çok daha etkili temsil ederek tabandan gelen beklentiler doğrultusunda çalışmalar yapmaktır. Bu toplantıların yapılması işte bu anlamda çok büyük önem taşıyor. Bizim hedefimiz Odamızdaki her grubu bugünden çok daha etkin bir şekilde temsil ederek beklentilerine cevap vermektir. Sizleri destek ve çabalarıyla bu doğrultuda çok değerli adımlar atıyor ve önemli mesafeler katediyoruz. Bu düşüncelerle iyi niyetle çıkmış olduğumuz bu yolda Yüce Allah(c.c)’ın yar ve yardımcımız olması temennisiyle hepinize en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TSO ETKİN ÇALIŞMALAR YAPIYOR…

Son derece samimi ve sıcak bir ortamda geçen toplantıda 3. Meslek Grubu üyeleri Elazığ TSO’nun son dönemlerde etkin faaliyetler içerisinde yer aldığını, özellikle Cazibe Merkezleri kapsamında OSB’de yapılacak yatırımların 6. Bölge desteklerinden istifade edecek olmasının önemli olduğunu ve Elazığ’ın bu gelişmeyi Başkan Alan’ın cesur girişimlerine borçlu olduğunu ifade ettiler. Elazığ TSO’nun hizmet binasının inşaatının tamamlanması, modern bir sergi solanı ve konferans salonuna kavuşması, Oda bünyesinde Kredi Garanti Fonunun kurulması, Oda hizmetlerinin ilçeler bazında en fazla üyenin bulunduğu Kovancılar bölgesine temsilcilik açılarak taşınması, Elazığ TSO’nun TOBB ve yerel düzeyde etkili bir şekilde temsil edilmesi çalışmalarının önemli ve değerli olduğunu vurgulayan Üyeler bu girişim ve çalışmaların yeni dönemde çak daha ivme kazanarak artacağına inandıklarını vurgulayarak, Başkan Alan’a teşekkür ettiler.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 726 defa okundu.
Ekleme Tarihi :24.7.2017 16:56:55
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.