Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BARIŞ BAŞKAN ALAN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

MHP Milletvekili Aday Adayı Muhammed Kani Barış Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Başkan Alan ziyarette, “Bu şehrin kalkınma ve gelişmesi noktasında kim bir taşı üstüne taş korsa Allah ona en iyi makamları nasip etsin” dedi.

SİYASET MEKANİZMASININ GÖREVİ HİZMETTİR…

MHP Elazığ Milletvekili aday adayı Barış’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Alan, “Sayın Muhammed Kani Barış kardeşim yapılacak bir erken seçim yada süresinde yapılacak olan genel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisinden ilimiz milletvekili aday adayı olarak çalışmalarına başlamış ve bu çalışmalar doğrultusunda bugün bizleri de ziyaret etme nezaketini göstermiştir. Ben bu şehrin kalkınma ve gelişmesinde bir taşın üstüne taş koyacak kim varsa ona en iyi makamların nasip olmasını diliyorum. Siyaset makamı elbette hizmet yeridir. Bu makamların ehil insanlar tarafından doldurulması büyük önem taşıyor. Bu düşüncelerle Sayın Barış’a başarılar diliyor, nazik ziyareti için teşekkür ediyorum” dedi.

BİZ ELAZIĞ SEVDALISIYIZ…

MHP Milletvekili Aday Adayı Muhammed Kani Barış’ta Başkan Alan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanım bizlere zaman ayırarak güzel temennilerde bulunduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Biz Elazığ sevdalısıyız. Bu şehrin dağına, taşına suyuna sevdalıyız. Amacımız ifade ettiğiniz gibi bu şehrin bir adım daha ileriye taşınması ve sorunlarını çözmüş, huzurlu ve mutlu insanların yaşadığı bir kent haline gelmesine öncülük etmektir. 2018 yılında bir erken seçim beklentimiz var. Milliyetçi Hareket Partisi’nden Elazığ Milletvekili aday adayı olmak istiyorum. Bu düşüncelerle öncelikle toplumda önemli bir kitleyi temsil eden sizin gibi değerli sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunuyorum. Sürecin ilimiz ve bizler için hayırlı olmasını diliyor, göstermiş olduğunuz yakın ilgi için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 919 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.7.2017 15:44:59
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.