Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 GÜNEŞ VE KAZEZ BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ

İl Halk Sağlık Müdürü Dr. Yunus Güneş ile Müdür Yrd. Dr. Ömer Kazez Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette bir değerlendirme yapan Güneş Başkan Alan’ın Elazığ ve iş dünyasına yönelik başarılı çalışmalarını takdirle takip ettiklerini söyledi.

Başarılı Çalışmalarının Devamını Diliyoruz…

İl Halk Sağlık Müdürü Dr. Yunus Güneş Başkan Alan’a kendilerine göstermiş olduğu ilgi nedeniyle teşekkür ederek, “Sayın Başkanım sizlerin ilimiz ve iş dünyamız için ortaya koymuş olduğunuz çabaları ve tüm girişimlerinizi takdirle takip ediyoruz. Elazığ bu girişimleriniz neticesinde umuyoruz ki çok daha iyi yerlere gelecektir. Bizlerin göreve başlamasından sonra ilk ziyaret ederek başarı temennisinde bulunan kurumların başında siz geldiniz. Ülkemizin ve kurumumuzun yoğun gündemi nedeniyle gecikmiş olan bu iadeyi ziyaretimizi kabul etmenizi istiyoruz. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyor, saygılar sunuyoruz” dedi.

Makamlar Değil, Hizmet Önemlidir…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da Güneş ve Kazez’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek, “Sayın Müdürüm ve değerli Kazez Hocamı bugün Odamızda ağırlamaktan gerçekten çok büyük bir mutluluk duymaktayım. Sayın Güneş ve Kazez Halk Sağlığı görevine geldikten sonra çok güzel hizmetler ve çalışmalar yaptılar ve devam ediyorlar. Bizler de aynı şekilde temsil ettiğimiz makam ve kitleye en iyi hizmeti vermenin gayretindeyiz. Makamlar gelip geçici ancak Allah (c.c) rızası için yapılan hizmetler hep kalıcıdır. Biz bu bakış açısı ile hizmetlerimizi veriyoruz. Rabbim niyetimizi biliyor. İnşallah Elazığ ve halkımız için hep birlikte bu güzel hizmetleri vermeye devam edeceğiz. Sayın Hocam bizler için güzel iltifatlarda bulundu. Kendisine teşekkür ediyor, çalışmalarında ben de başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 667 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.7.2017 14:31:52
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.