Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN’DAN YENİ KABİNEYE BAŞARI MESAJI

19 Temmuz 2017 tarihinde 65. Hükümet'te yapılan kabine değişikliğine ilişkin bir açıklama yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, “Bir süredir gündemde olan kabine değişikliğinin ülkemiz için hayırlı hizmetlerde bulunmasını temenni ediyorum. Başbakan Sayın Binali Yıldırım ve tüm Bakanlarımıza Elazığ iş dünyası adına başarılar diliyorum” dedi.​ 

BAKAN TÜFENKCİ’NİN GÖREVİNE DEVAM ETMESİ BİZLERİ SEVİNDİRMİŞTİR…

Başkan Alan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin görevine devam ediyor olmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, “Sayın Başbakan Binali Yıldırım’ın açıkladığı üzere, 65’inci hükümetimizin yola bir kan değişimi ile devam etmesi kararı alındı. Görev değişiklikleri ve yeni isimlerle tazelenen Kabine’nin de tıpkı geçmiştekiler gibi ülkemizin geleceğine ve gelişmesine çok önemli hizmetlerde bulunacağına inanıyorum.

 Biliyoruz ki, hepsi çok değerli isimlerden oluşan Hükümet üyelerimiz reform  anlayışını devam ettirecektir.

 Hükümetimizin revize edilen Bakanlar Kurulu ile yatırımcıların önünü açarak, yeni istihdam alanlarını artıracak, milli geliri yükseltecek ve halkımızın refah seviyesini artıracak adımlar atmaya devam edeceğine güvenimiz tamdır.

Bununla birlikte görev yaptığı süre içerisinde kendisine bir telefonla ulaştığımız ilimiz ve iş dünyamızın sorun ve beklentilerine pratik çözümler üreten ve her zaman bizimle birlikte olan, alçak gönüllülüğü, güler yüzü ve mütevazi kişiliği ile takdir gören Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent Tüfenkci’nin görevine devam ediyor olması ise bizleri bir kat daha mutlu etmiştir.

Ben bu düşüncelerle;

 Elazığ iş dünyası adına yeni Kabine’ye başarılar diliyor,  Ülkemiz için hayırlı olmasını Yüce Allah (c.c)’tan temenni ediyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 584 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.7.2017 09:08:37
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.