Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BAŞKAN ALAN’A 50. YIL FORMASI

Elazığspor Yönetim Kurulu Üyeleri 23 Mart 1967 yılında kurulan Elazığspor kuruluşunun 50. Yılı kutlamaları çerçevesinde Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, Başkan Alan’a isminin yazılı olduğu Elazığspor forması hediye ettiler.

Alan: Elazığspor Bu Şehrin En Önemli Markasıdır…

Başkan Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Elazığspor bu şehrin en önemli markasıdır. Vatandaşlarımız Elazığspor ile gülüyor yada üzülüyor. Tarihinde süper lig başarıları olan ve bununla birlikte küme düşmeler ile şehri büyük üzüntülere boğan Elazığspor her zaman halkımızın üzerinde en fazla durduğu sosyal ve kültürel bir zenginlik olmuştur.

Ben öncelikle 50 yıl önce bu kulübü kuran ve bugünlere gelmesinde emeği olan herkesi şükran, minnet ve rahmetle anıyorum. Sizlerin vesilesiyle tüm taraftarlarımızın ve Elazığspor’a gönül vermiş tüm hemşerilerimin 50. Yılını kutluyorum. Birlik ve beraberliğe yoğun bir şekilde ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, tüm kesimlerin amasız bir şekilde Elazığspor’un yanında yer almasını diliyorum. Elazığspor için yakılan meşalenin büyümesi ve tüm kesimler tarafından desteklenmesi en büyük arzumuzdur. Bu düşüncelerle, nice 50 yıllarda diyor, başarılar temenni ediyorum” dedi.

Destekleri İçin Başkan Alan’a Teşekkür Ediyoruz…

Elazığspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ballıca’da, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ın her zaman yanlarında yer aldığını belirterek, “Sayın Başkanımız İdris Alan, Elazığspor’un her zaman maddi ve manevi olarak yanında yer almış gerçek bir Elazığspor sevdalısıdır. Biz bu kulübün kuruluşunun 50. Yılı vesilesiyle kulübümüzle gönül bağı kurmuş kişileri ziyaret ederek, hazırlamış olduğumuz hatıra formaları takdim ediyoruz. Bu kapsamda bugün Sayın Başkanımızı Yönetim Kurulu olarak ziyaret ettik. Kendilerine destekleri için teşekkür ediyor, formanın bir ömür boyu kendisinde güzel anılarla kalmasını temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.  

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası

Bu haber 613 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.7.2017 15:08:19
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.