Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
  

ERULAÇ BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ 

Rüstempaşa Amatör Spor Kulübü Başkanı Hamit Erulaç, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, kulübün çalışmaları ve başarıları hakkında bilgiler verdi.

Başkan Erulaç, Rüstempaşa Spor Kulübünün Elazığ 2. Amatör Liginde namağlup olarak 1. Amatör Lige yükseldiğini belirterek, hedeflerinin 1. Amatör Ligde de şampiyon olarak üst lige çıkmak olduğunu ifade etti.

Amatör Kulüplerin Güçlenmesini İstiyoruz…

Başkan Alan’da, Erulaç’ı tebrik ederek, “Sayın Başkan öncelikle bu nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, başarınız için sizleri ve tüm futbol takımında oynayan kardeşlerimi ve emeği geçenleri kutluyorum. Ülkemizin içinden geçtiği zorlu süreçte gençlerimizi her türlü kötü alışkanlığın dışında tutarak spor ve sosyal etkinliklere yoğunlaştırdığınız için de ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah Rüstempaşa Spor Kulübümüz bu yılda başarılı olarak istediği yere gelecektir. Umuyorum, bu kulüp gelecekte Elazığsporumuza da önemli futbolcuların yetiştirildiği bir altyapı olur. Amatör spor kulüplerinin güçlenmesi ve gelişmesi Elazığspor’un da güçlenmesi ve sağlam adımlarla geleceğe yürümesine vesile olacaktır. Odam ve şahsım adına her zaman sizlerin yanında olduğumu ifade etmek istiyorum. Bu düşüncelerle başarılarınızın devamını diliyor bir kez daha sizleri tebrik ediyorum” dedi. 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 

Bu haber 556 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.7.2017 15:06:46
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.