Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BAŞKAN ALAN’DAN ÜYE ZİYARETLERİ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, finans sektörü temsilcileriyle sigorta sektöründe yer alan üyelerimize bir ziyaret gerçekleştirerek sorun ve beklentileri istişare etti.

Her Zaman Üyelerimizin Yanındayım…

Başkan Alan’ın ziyaretlerinin bir bölümüne Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Sağlampınar’da iştirak etti. Alan ziyaretler kapsamında Akbank, TEB ve Albarakatürk şubelerini ziyaret ederek banka müdürleriyle bir araya geldi. Ziyaretleri değerlendiren Başkan Alan, “Üyelerimizin sorun ve Odamızdan beklentilerini ilk ağızdan duymak ve yapılabilecek bir çalışma var ise üzerine gitmek için bu tür ziyaretleri önemsiyorum. Fırsat buldukça Üyelerimizin bir çayını içmek ve beklentilerini dinlemek için bu tür ziyaretleri gerçekleştirmeye gayret ediyorum. Odamızın gündemi dışında boş vakit buldukça bu tür ziyaretleri sıklaştırarak tüm üyelerimize ulaşmak en büyük dileğim” dedi.

Elazığ’ın Kalkınması ve Gelişmesi İçin Gayret Gösteriyor…

Oda üyeleri de Başkan Alan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sayın Başkanımız ilimizin kalkınma ve gelişmesi ile Oda üyelerinin beklentilerini ilgili makamlara ulaştırma noktasında çok ciddi bir gayret içerisinde. Talep makamı olan Odamızın, bizlerin ve ilimizin sorunlarını yüreklilikle ortaya koyması ve arkasında durması Oda üyesi ve bir Elazığlı olarak bizleri sevindiriyor. Kendisinden Allah (c.c.) razı olsun. Sayın Başkanın bu çalışmalarında biz her zaman kendisiyle birlikteyiz” şeklinde konuştular.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 

Bu haber 899 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.7.2017 09:18:06
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.