Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BAŞKAN ALAN’DAN AKDER HATIRA ORMANINA DESTEK

Kısa adı AKDER olan Anadolu Kardeşliği ve Dirilişi Derneği Elazığ Şube Başkanı M.Emin Şibal, Başkan Yardımcısı Salim Gencal ve Dernek Sekreteri Seda Tolan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler. Başkan Alan ziyarette AKDER tarafından oluşturulacak olan hatıra ormanına Oda olarak tam destek verdiklerini söyledi.

 

Alan: Sivil Toplum Kuruluşlarımız Demokrasinin Yanında Yer Almıştır…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı ilimizdeki sivil toplum kuruluşlarının darbenin karşısında yer aldığını belirterek, “AKDER değerli hemşehrimiz Halit Karaaslan tarafından merkezi İstanbul’da olmak üzere bu yıl başında kurulmuş olup kuruluş amacı 15 Temmuz hain darbe girişiminin unutturulmaması ve Anadolu gençliğinin sürekli diri olarak devletine sahip çıkmasıdır. Derneğin ilk şubelerinden birinin sizlerin öncülüğünde ilimizde açılmış olması nedeniyle sizleri bir kez daha kutluyorum. Ayrıca 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı şehitlerimiz anısına oluşturmayı planladığınız hatıra ormanına Odamız ve şahsım adına sizlere her türlü desteği vereceğimizi ifade ediyor, bu güzel düşünceniz ve organizasyonunuz için sizleri bir kez daha kutluyorum” şeklinde konuştu.

Şehitler İçin Hatıra Ormanı Oluşturulacak…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Anadolu Kardeşliği ve Dirilişi Derneği Elazığ Şube Başkanı M.Emin Şibal, Başkan Alan’a gösterdiği ilgi ve destekleri için teşekkür ederek, “ Sayın Başkanım AKDER 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra kurulan bir dernektir. 15 Temmuz’un yıl dönümüne bir hatıra ormanı oluşturmaya karar verdik. Hatıra ormanında 249 şehidimizin anısını yaşatacağız ve her fidana bir şehidin adını vereceğiz ve ayın 15’inde dikimini yapacağız. Dernek olarak bugün bizlere gösterdiğiniz ilgi ve destekleriniz için teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 676 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.7.2017 15:48:50
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.