Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

VALİ KALDIRIM’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

Son Valiler Kararnamesi ile Elazığ Valiliğine atanan ve görevine başlayan Çetin Oktay KALDIRIM’a Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ve Elazığ TSO Heyeti hayırlı olsun ziyaretinde bulundu…

ELAZIĞ’A HEP BİRLİKTE HİZMET EDECEĞİZ…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ve Yönetim Kurulu Üyesi Necmettin Kubilay ile işadamları Ecmain Altungök ve Ünal Bingöl’ü makamında karşılayan Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ TSO’nun kendileri için çok önemli bir paydaş olduğunu ifade ederek, “Sayın Başkanım Elazığ’a Vali olarak atanmamızın gerçekleşmesinin ardından bizi ilk arayan ve tebrik eden şehrin kanaat önderleri arasında yer almıştır. Elazığ TSO Valilik olarak bu şehre hizmet verme noktasında çok önemli bir paydaşımız. Bugün Sayın Başkanla birlikte Elazığ ikinci OSB’yi ziyaret edeceğiz.  Şehrin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi noktasında birlikte yapacağımız çok proje ve çalışma var. İnşallah hep birlikte ilimize güzel hizmetler vermeye gayret edeceğiz. Bu düşüncelerle nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

SAYIN VALİMİZ YOĞUN BİR TEMPOYLA ÇALIŞMAYA BAŞLADI…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan Vali Kaldırım’ın kısa süre içerisinde ilimizde bir çok ziyaret ve inceleme yaptığını belirterek, “Sayın Valim yaz sıcaklarına aldırmadan yoğun bir tempoyla görevinize başladınız. İnşallah bu dinamizm ve heyecanınızla Elazığ için güzel çalışmalara imza atacaksınız. Sizlerin Elazığ için atacağınız her adım ve çalışmada her zaman yanınızda yer alacağımızı ifade etmek istiyorum. Özellikle Kalkınma Ajansında uzun yıllar görev yapmış bir kişi olarak iş dünyasının talep ve beklentileri noktasındaki deneyiminizle Elazığ adına önemli projeler gerçekleştireceğinizden şüphemiz bulunmamaktadır. Ben bu vesile ile, şahsım ve Odam adına sizlere başarılar diliyor, Yüce Allah (c.c)’ın yar ve yardımcınız olması dileklerimle, saygılar sunuyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 801 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.7.2017 16:13:38
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.