Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

 

BAŞKAN ALAN’DAN VALİ KALDIRIMA BAŞARI MESAJI

 

Son Valiler Kararnamesi ile Elazığ Valiliği görevine atanan Çetin Oktay Kaldırım ilk görev gününe Şehit Fethi Sekin’in mezarını ziyaret ederek başladı. Harput’ta bulunan türbeleri de ziyaret eden Vali Kaldırım, Gazi Caddesinde halkla ve esnafla selamlaşarak geldiği Valilikte resmi törenle karşılandı.

Elazığ Sayın Kaldırım’la Gelişimini Devam Ettirecektir…

Valilikteki karşılama törenine katılan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ’ın Vali Murat Zorluoğlu döneminde başlayan kalkınma ve gelişme sürecinin aynı hızla devam edeceğini ifade ederek, “Sayın Valimiz Kaldırım bugün itibarı ile Elazığ’daki görevine başlamıştır. Kendi deyimi ile aynı derenin balıkları olduğunu ifade ettiği Sayın Valimiz Zorluoğlu’nun kalkınma ve gelişme misyonunu aynı şekilde Sayın Kaldırım devam ettirecektir.

Biz Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak Sayın Valimizin her zaman bu şehrin sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınma ve gelişmesi noktasındaki çalışmalarında yanında yer alacağız. Kendisinin uzun yıllar yöneticilik tecrübesi ve özellikle proje kültürü üzerine hizmetlerini sürdüren Kalkınma Ajansındaki deneyimleriyle Elazığ çok önemli hizmetler ve projeler bu dönemde alacaktır. Toplumun tüm kesimleriyle yakın diyalog ve iletişim kuracağını ifade eden Sayın Valimiz kapısının her zaman randevusuz şekilde halkımıza açık olduğunu ifade ederek, Elazığ’a olan güven ve itimadını göstermiştir.

Sayın Kaldırımla başlayan yeni dönemin ilimize hayırlı olması vesile ile; Sayın Valimiz Kaldırım’a yeni görevinde başarılar diliyor, Yüce Allah(c.c.)’tan yar ve yardımcısı olması temennisiyle, saygılar sunuyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 663 defa okundu.
Ekleme Tarihi :4.7.2017 15:08:51
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.