Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 VALİ ZORLUOĞLU VEDE YEMEĞİYLE UĞURLANDI…

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu Elazığ TSO ile Elazığ Ticaret Borsası tarafından düzenlenen veda yemeğinde tüm Elazığlılara teşekkür ederek duygusal bir konuşma yaptı. Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, Zorluoğulu’na hizmetleri nedeniyle teşekkür ederek, sekiz köşe şapka, tespih ve plaket takdim etti.

 

 VEDA YEMEĞİNE YOĞUN KATILIM…

Wendy Hill Otel’de gerçekleştirilen programa Vali Murat Zorluoğlu, Eşi Sevcan Zorluoğlu, Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Kolordu Komutanı Korgeneral Yılmaz Uyar, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Ticaret Borsası Başkanı M.Ali Dumandağ, Elazığ TSO ve Ticaret Borsası Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, iş dünyası temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum örgütlerinin yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

ELAZIĞ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ…

Toplantıda bir konuşma yapan Elazığ TSO Başkanı İdris Alan Vali Zorluoğlu ile Elazığ’da başarılı bir görev dönemi geçirdiğini ve toplumun tüm kesimleriyle yakın işbirliği içerisinde olduğunu kaydederek, oda olarak gerçekleştirdikleri projelerde önemli desteğini gördüklerini sözlerine ekledi.

Başka Alan konuşmasında, “Sayın Valimiz Elazığ’a hizmette gece gündüz demeden çalışmış ve bu şehrin dertleriyle dertlenmiştir. Şehrimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine katkı sağlama noktasında ilimizde öncülük etmiş ve kronikleşmiş bir çok sorunun çözümüne katkı sağlamıştır. Elazığ’ın başta cazibe merkezleri programı olmak üzere, teşvik yasasında 6. Bölge desteklerinden istifade etmesi, ikinci OSB, Enerji OSB, İkinci İşgem, Harput Külliye Projesi, suluma projeleri, ulaşım, eğitim ve kültür altyapı projeleri gibi onlarca önemli çalışmaya imza atmıştır. Kapısı randevusuz her kesime açık olan Sayın Valimiz alışık olunmayan bir yöneticilik göstererek Elazığlıların gönlünde taht kurmuştur. Sayın Valimiz tüm bunlarla birlikte 15 Temmuz hain darbe girişimi karşısında dik duruşu, demokrasinin yanında yer alması ve topluma örnek olması ile tarihe tanıklık etmiştir. Çocukları ve torunları için bırakacağı en büyük mirasın Elazığ’daki hizmet dönemi olduğunu vurgulayan Sayın Valimiz Elazığ’a olan muhabbetini dile getirmiş ve Elazığ TSO olarak bizler de bir vefa örneği göstererek Odamız Konferans Salonu’na Meclis kararı ile Murat Zorluoğlu Konferans Salonu ismi verilmiştir. Sayın Valimiz Elazığ’da görev yaptığı süre içerisinde toplumun tüm kesimleriyle yakın iletişim kurmuş ve her daim yanlarında olmuştur. Ben Elazığ halkı ve iş dünyamız adına tüm bu hizmetleri nedeniyle kendisine teşekkür ediyor, yeni görev yerinde ailesiyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyor, başarılar temenni ediyorum” dedi.

 

KENDİMİZİ ELAZIĞ’IN BİR EVLADI OLARAK GÖRDÜK…

Vali Murat Zorluoğlu ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi, “Elazığ Ticaret Odası ve Ticaret Borsası tarafından düzenlenen bu programa katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğin çimentosu Elazığ’da görev yapmış olmaktan dolayı çok mutluyum. Kamu görevlerinin bir başlangıcı olduğu gibi bir sonu da bulunmaktadır. Elazığ’a biz ailece geldik ve bu şehirde yaşamanın mutluluğunu yaşadık. Şehrin mutluluklarına ve hüzünlerine ortak olduk. Kendimizi Elazığ’ın bir evladı olarak gördük ve görmeye devam edeceğiz. Van’a atamamdan sonra yaşadıklarım bu şehre olan muhabbetimi daha da artırdı. Toplumun her kesiminden büyük destek ve teveccüh gördük. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Elazığ’ın gelişmesi için canla başla çalıştık. Elazığ’a gelirken bize iletilen belli başlı sorunların büyük kısmı bu sürede çözüme kavuşturuldu. Bugün sizlere veda ederken bir kez daha ifade etmek isterim ki Elazığ’ın bizdeki yeri her daim ayrı olmaya devam edecektir.” Aşık Veysel'in 'Dostlar Beni Hatırlasın' şiiri ile konuşmasına son veren Vali Zorluoğlu programda daha sonra konuklarla tek tek ilgilenerek hatıra fotografı çektirdi.

Törende birer konuşma yapan Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Ticaret Borsası Başkanı M.Ali Dumandağ hizmetleri nedeniyle Vali Zorluoğlu’na teşekkür ederek, yeni görevinde başarı temennisinde bulundular.

Bu haber 788 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.7.2017 09:20:55
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.