Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

VANLI’DAN BAŞKAN ALAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Basın İlan Kurumu (BİK) Elazığ Şube Müdürü Abid Vanlı Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, yerel medyaya destekleri nedeniyle teşekkür etti. Başkan Alan ziyarette yerel medyayı önemsediklerini belirterek, desteklerinin devam ettiğini söyledi.

Yerel Medya Elazığ’ın Gözü Kulağı ve Sesidir…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Yüksel’in de hazır olduğu, BİK Elazığ Şube Müdürü Vanlı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Alan, “Sayın Müdürüm öncelikle size ilimizdeki göreviniz nedeniyle başarılar diliyorum. Malumunuz olduğu üzere Basın İlan Kurumu Elazığ Şube Müdürlüğü ile Odamız işbirliğinde ilimizde önemli faaliyetler yaptık. Yerel Gazetemi Okuyorum kampanyasını Odamızda başlatarak ilk yerel medya standını Odamızda açtık. Daha sonra yerel medya kuruluşlarında görev yapan arkadaşlarımızın mesleki gelişimlerine katkı sağlamak için Tasarım Kursu düzenledik ve BİK Genel Müdürü Sayın Yakup Karaca’yı Odamızda ağırladık. Yerel Medya ilimizin kalkınma ve gelişmesinde çok önemli bir rol üstlenmekte ve şehrin gözü kulağı ve sesi olma özelliği ile tüm toplumun önemli beklentileri olan kuruluşlardır. Kamusal hizmet veren medya kuruluşlarımız toplumun bu beklentilerinin bilinci içerisinde çok değerli hizmetler vermekte ve fedakarca çalışmaktadırlar. Ben bu vesile ile sizlerin şahsında tüm medya kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak basına desteklerimiz devam edecek olup, BİK ile işbirliği içerisinde yeni dönemde de müşterek projeleri hayata geçireceğiz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Yerel Medyanın Gelişmesi Elazığ’ın Gelişmesidir…

BİK Elazığ Şube Müdürü Abid Vanlı’da değerlendirmesinde BİK’in kural ve müeyyidelerinin ağır olmasına rağmen hedeflerinin güçlü medya kuruluşları oluşturmak olduğunu ifade etti. Vanlı değerlendirmesinde, “Sayın Başkanım aslında gecikmeli bir ziyaret oldu. Ben öncelikle sizlere yerel medyaya olan destek ve katkılarınız için teşekkür etmek istiyorum. BİK olarak kural ve müeyyidelerimizin ağır olduğunu biliyorum. Ancak burada temel hedef yerel medyayı güçlendirmek ve güçlü yerel medya ile şehri güçlendirmektir. BİK ile Elazığ TSO’nun yerel medya için çok değerli çalışmaları takdir görmüş ve bu çalışmaların devamı yerel medyamızın güçlenmesi adına çok olumlu faaliyetler olmuştur. Biz bu yeni dönem içerisinde de müşterek projeler üretmek ve çalışmak istiyoruz. Bu vesile ile, sizlere bu destekleriniz için teşekkür ediyor, nazik kabulünüz için saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 819 defa okundu.
Ekleme Tarihi :29.6.2017 15:44:02
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.