Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

HAYVAN ÜRÜNLERİ OSB ELAZIĞ İÇİN ÖNEMLİ BİR DEĞERDİR

Elazığ Hayvan Ürünleri OSB’nin yeni yönetim kurulu Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, OSB’nin sorunlarıyla ilgili dosya takdim ettiler. Başkan Alan, Hayvan OSB’nin il ekonomisi için büyük önem taşıyan bir merkez olduğunu söyledi.

Hayvan Ürünleri OSB’nin Gelişmesini İstiyoruz…

Elazığ Hayvan Ürünleri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Üstündağ, Yönetim Kurulu Üyeleri Mevlüt Gültekin ve Adem Akbulut ile OSB Müdürü Osman Gül’ün ziyaretinde bir değerlendirmede bulunan Başkan Alan, “Öncelikle kısa bir süre önce yapılan genel kurul ile seçilmiş olmanızdan dolayı sizleri kutuluyor ve başarılar diliyorum. Elazığ Hayvan Ürünleri OSB, Elazığ Valiliği İl Özel İdaresi, Elazığ Belediyesi ve Odamız müşterekliğinde kurulmuş bir merkezdir. Ülkemizde ilk olma özelliği taşıyan bu merkezin biz sürekli gelişmesi ve il ekonomisine daha ciddi boyutlarda katkı sağlamasını istiyoruz. Yeni seçilen Yönetim Kurulunda Odamız Meclis Üyesi Engin Karataş ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz Adem Akbulut yer alarak Odamızı temsil ediyorlar. Biz Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak Hayvan Ürünleri OSB’nin gelişmesi ve sorunlarının giderilmesi noktasında sizlerle birlikte her çalışmaya ve desteğe hazırız. Bu vesile ile ziyaretiniz için teşekkür eder, başarılar dilerim” dedi.

Başkan Alan’a Sorunlar Dosyası…

Elazığ Hayvan Ürünleri OSB Başkanı Hasan Üstündağ’da Başkan Alan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanım bugün bizleri ağırladığınız ve yakın ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum. Hayvan Ürünleri OSB’nin başta idari hizmet binası olmak üzere, altyapı ihtiyaçları, çevre düzenlemesi gibi önemli sorunları bulunuyor. Biz bu konuda hazırlamış olduğumuz dosyamızı sizlere takdim için buradayız. İfade ettiğiniz gibi ilimiz ekonomi ve sanayisine çok daha ciddi boyutlarda katı sağlamak istiyoruz. Bu nedenle sizlerle sürekli iletişim ve işbirliği içerisinde olarak hareket edeceğiz. Destekleriniz için teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 579 defa okundu.
Ekleme Tarihi :29.6.2017 14:51:07
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.