Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 Elazığ TSO’da Bayramlaşma

Elazığ TSO’da geleneksel hale getirilen bayramlaşma; Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Oda üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Oda personeli ve vatandaşların geniş katılımı ile yapıldı. Törende bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, tüm katılımcılarla bayramlaşarak vatandaşların bayramını kutladı.

ALAN: Bayramlar Müstesna Günlerdir…

Bayramlaşma töreninde bir değerlendirmede bulunan Başkan Alan; “Odamızın geleneksel hale getirmiş olduğu Bayramlaşma vesilesiyle bugün bir kez daha bir araya gelmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Malumunuz olduğu üzere; Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir.

Sıcak ve uzun yaz günlerine denk gelen Ramazan Ayını hep birlikte huzur içerisinde idrak ederek Bayrama erişmenin bugün mutluluğunu yaşamaktayız.

Elazığ iş dünyası olarak, ülkemizi ve ilimizi aydınlık geleceğe ulaştırmayı şiar edinmiş, büyük milletimize, İslam alemine ve barışa her günkünden daha çok ihtiyacı olan bütün insanlığa, Ramazan Bayramı’nın mutluluk, huzur ve esinlik getirmesini Yüce Allah (c.c)’tan niyaz eder,

Bu vesile ile başta şehit aileleri olmak üzere huzurun, hoşgörünün, dayanışmanın, sevgi ve saygının sembolü Ramazan Bayramınızı kutlar, saygılar sunarım” dedi.

Başkan Alan değerlendirmesinde Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’nun da Bayramını kutlayarak, görev yaptığı yaklaşık üç yıl içerisindeki çalışmaları nedeniyle teşekkür ederek, yeni görev yerinde başarı temennisinde bulundu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 741 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.6.2017 14:38:42
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.