Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

KAYA: BAYRAMIN HUZURA VESİLE OLMASINI DİLİYORUZ

Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit KAYA yayınladığı Ramazan Bayramı kutlama mesajında, bayramın İslam aleminin huzur ve kardeşliğine vesile olması temennisinde bulundu.

Meclis Başkanı KAYA yayınladığı kutlama mesajında: “Bir aylık Ramazan ayını geride bırakıp, bayrama ulaşmanın sevinci içindeyiz.  Bayramlarda, toplumsal dayanışma, birlik ve kardeşlik duyguları en yoğun şekilde yaşanmakta ve kuşaktan kuşağa aynı heyecan ve manevi duyguların doruğa ulaşmasıyla sürmektedir.

Sevenlerin bir araya geldiği, dargınların barıştığı, paylaşma, ziyaret etme ve gönül alma gibi duyguların doyasıya yaşandığı bir bayrama daha girmenin mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz. Ancak böylesine güzel ve müstesna bir zaman dilimine rağmen Ülkemiz ve tüm İslam alemi zor bir süreçten geçiyor. Bayramın bu zor günlerin geride kalmasına vesile olmasını diliyoruz. İnsanların huzur ve barış içerisinde yaşadığı bir dünya dileğiyle meclisimiz, üyelerimiz, iş dünyamız ve halkımızın Ramazan Bayramını kutlar, bayramın barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ederim” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 534 defa okundu.
Ekleme Tarihi :23.6.2017 13:32:54
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.