Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

SİGORTA ACENTELERİ DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN ALAN’A ZİYARET

Elazığ Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Öner Coşkun ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Sigorta Haftası kapsamında  Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek buket takdim ettiler. Başkan Alan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, sektörün sorunlarının çözümü noktasında Elazığ TSO olarak her zaman destek ve girişimlere hazır olduğu mesajını verdi.

Elazığ Sigorta Sektöründe Önemli Hizmetler Veriyor…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede Elazığ’ın Sigortacılık Sektöründe önemli hizmetler verdiğini ifade ederek, “İlimizde faaliyet gösteren sigorta acenteleri yalnız Elazığ’a değil tüm bölgeye hatta iç bölgelere kadar hizmet ağını genişletmiş ve bu alanda çok önemli bir güven ortamı oluşturmuştur. Elazığ Sigorta Acenteleri Derneğimiz de sektörün sorunları ile üyeleri arasında iletişim sağlanması ve sorunların çözümü noktasında önemli gayretler gösteriyor. Kısa bir süre önce yapılan genel kurul ile başkanlığa seçilen Sayın Öner Coşkun ve tüm Yönetim Kurulu’nu ben tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Sigortacılık Haftası nedeniyle şahsınızda tüm sektör temsilcilerinin haftasını tebrik ediyor, bu vesile ile Ramazan-ı Şeriflerinizi kutluyorum. Oda olarak her zaman yanınızda yer aldığımızı bilmenizi istiyor, nazik ziyaretiniz için teşekkürlerimi arz ediyorum” dedi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Her Zaman Yanımızda Olmuştur…

Ziyarette bir değerlendirme yapan Elazığ Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı Öner Coşkun’da Başkan Alan’a gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkür ederek, “Sayın Başkanım, Sigorta Haftası nedeniyle ilimiz protokolüne ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Çatı örgütümüz olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası bizlerin her zaman yanında olmuştur. Sorunlarımızın en yetkili makamlarda dile getirilmesine ve TOBB çatısı altında bulunan Sigortacılık Müdürlüğü ile doğrudan muhatap olmamıza vesile olarak işlerimizin çok daha hızlı ve pratik çözümüne katı sağlamıştır. Bu vesile ile, ben Sayın Başkanımız şahsında tüm Elazığ TSO Yönetimine teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 894 defa okundu.
Ekleme Tarihi :29.5.2017 16:07:52
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.