Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

 

TOBB 73. GENEL KURULU YAPILDI

23-24 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 73. Genel Kurulu’na, Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Bakanlar, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, Oda/Borsa Başkanları ve Delegeler katıldı.

 

 

 

ELAZIĞ GENEL KURULDA TEMSİL EDİLDİ…

TOBB 73. Genel Kuruluna Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ile birlikte Elazığ TSO Üst Kurul Delegeleri Kasım Çeilk, Adem Akbulut, Erhan Kalınca, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Y.Zeki Kılışcı ve Ahmet Küçükay, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Akan,  Mustafa Tavuş, Tevfik Özlü ve F. Ahmet Yılmaz ile Genel Sekreter M.Mehmet Karabulut katıldı. Elazığ TSO heyti TOBB Başkanı Hisarcıklıoğluyla birlikte Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundu.

24 Mayıs Çarşamba günü TOBB ETÜ Spor Salonu’nda düzenlenen Genel Kurul’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar, TOBB delegeleri, Oda/Borsa Başkanları ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu burda yaptığı konuşmada , yeni hükümet sistemiyle güçlenen ve hızlanan yönetimde, kararlar daha hızlı alınacağını belirtirken, “Devletteki çarkların hızlanması, bürokrasinin aşılması, özel sektöre olumlu yansıyacak. Böylece Zaman, daha güçlü Türkiye için, dayanışma içinde olma ve geleceğe odaklanma zamanı. Türkiye’nin yarınını, bugününden çok daha güzel yapma zamanı. Yeni hükümet sistemiyle güçlenen ve hızlanan yönetimde, kararlar daha hızlı alınıp uygulanacak. Devletteki çarkların hızlanması, bürokrasinin aşılması, özel sektöre olumlu yansıyacak. Böylece ekonomide yeni bir büyüme modelini ve kalkınma hamlesini hazırlayabileceğiz” dedi.

Türkiye’nin, son 15 senede müthiş bir ekonomik gelişme gösterdiğinden söz eden Hisarcıklıoğlu, artık yarına odaklanmak ve geleceğe birlikte yürümek gerektiğinin altını çizdi. Reform ateşini yeniden canlandırmanın önemi üzerinde duran TOBB Başkanı, hep birlikte çalışarak yeni büyüme hikâyesini tüm dünyaya göstereceklerini bildirdi.

TOBB 73. Genel Kurul Toplantısına katılan Elazığ TSO Heyeti İdris Alan başkanlığında TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu  makamında ziyaret ederek, genel kurulun hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 795 defa okundu.
Ekleme Tarihi :25.5.2017 11:27:22
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.