Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
BAŞKAN ALAN BERİLGEN’E YAPILAN SALDIRIYI KINADI

F.Ü. Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammed Said Berilgen’in makam odasında uğradığı silahlı saldırı ile hayatını kaybetmesi üzerine Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan yazılı bir mesaj yayınlayarak üzüntülerini paylaşarak menfur olayı kınadı.

 

Başkan Alan mesajında; “Fırat Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, 24.05.2017 tarihinde saat: 11.45 civarında Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammed Said Berilgen’in, hastanedeki makam odasına görüşme bahanesi ile giren bir medikal firması sahibi  tarafından önce sözlü, arkasından da silahlı saldırıya uğradığı ifade edilerek, üç kurşun ile ağır yaralanan Başhekim Berilgen’in tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı açıklanmıştır.

Ömrünü, bilime ve insanlığın hizmetine adamış bir akademisyenin makam odasında silahlı saldırı ile yaşamını yitirmiş olmasını Elazığ iş dünyası adına nefretle kınıyor ve derin üzüntümüzü paylaşmak istiyorum.

Bu vesile ile; ailesine ve yakınlarına, tıp camiasına, Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne ve tüm halkımıza başsağlığı diliyor, merhuma Ramazan-ı Şerifin eşiğinde bulunduğumuz bugünlerde Yüce Allah(c.c)’tan rahmet diliyor, bu tür olayların bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 775 defa okundu.
Ekleme Tarihi :25.5.2017 09:19:10
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.