Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’NI KUTLUYORUZ

19 Mayıs’ın Türk Milletinin yeniden doğuşunun başlangıcı olduğunu ifade eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, yayınladığı yazılı mesajda tüm halkımızın 19 Mayıs Bayramını kutladı.

Başkan ALAN mesajında; “19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı yurdumuzun her köşesinde olduğu gibi İlimizde de gurur ve coşkuyla kutluyoruz. Tarihini bilen, özüne sahip çıkan ve bunu nesilden nesile aktarmayı başaran milletler tarihin sonuna kadar var olmayı başaracak olan milletlerdir. Bu nedenledir ki, Türkler, tarihin bilinen ilk zamanlarından beri millet olarak vardır ve kıyamete kadar da varlığını koruyacaktır.

Türk Milleti, binlerce yıla dayanan tarihi boyunca pek çok büyük medeniyetler inşa etmesinin, zaferlerle, başarılarla dolu bir hayat sürmesinin yanısıra çok büyük sıkıntılarla ve hatta varlıkla yokluk arasında gidip gelmelerle de karşı karşıya kalmıştır. Milletimizi, Milli Mücadele günlerine getiren ortamda yine ulusumuzun var olmak veya yok olmakla yüzyüze kaldığı çok büyük sıkıntılar içinde olduğu bir dönemi göstermektedir. Ama Aziz Milletimiz, böylesine zor ve sıkıntılı anları adeta küllerinden yeniden doğan bir Anka kuşu gibi aşmasını bilmiş ve büyük, güçlü bir devlet oluşturmayı başarmıştır. İşte 19 Mayıs 1919 Türk Milletinin bu yeniden doğuşunun başlangıcı olan bir gündür ve bizler için çok büyük bir anlam ve öneme sahiptir.

Atatürk ve silah arkadaşlarının, mukaddes vatanımızın bölünmez bütünlüğü yolunda, kurtuluş mücadelesini başlattığı ve gençlere armağan ettiği bugünü camia olarak kutluyor ve bu vesile ile; şehitlerimize Yüce Allah (c.c.)’tan rahmet diliyor, onları şükranla, minnetle ve rahmetle anıyoruz” dedi. 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 482 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.5.2017 11:09:48
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.