Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
EVTEKS FUARI ÖNEMLİ FIRSATLAR SUNUYOR

Dünyanın en büyük iki ev tekstili fuarından biri olan ve bu yıl 23’cüsü düzenlenecek olan İSTANBUL EVTEKS fuarının sektörde yer alanlara çok önemli fırsatlar sunduğunu belirten Elazığ TSO 3. Meslek Grubu temsilcisi ve Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Necmettin Kubilay işletmeleri fuara katılmaya davet etti.

DÜNYA TRENDLERİ BU FUARDA SERGİLENİYOR

Kubilay yaptığı değerlendirmede, 16-20 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Yeşilköy CNR EXPO Fuar Alanında 23.sü düzenlenecek olan fuarın ev tekstilinde dünyanın son trendlerinin sergilendiği ve profesyonellere yönelik en etkili organizasyon olduğunu söyledi.

Kubilay değerlendirmesinde, “ Evteks, her yıl global sektör profesyonelleri tarafından heyecanla takip edilen bir fuar olmasının yanında başta Türk ev tekstili sanayicileri, uluslararası sektör üreticilerinin yoğun ilgisini görmektedir.

EVTEKS ziyaretçileri 2000’in üzerinde markanın yüzbinlerce ürününü bir arada görme imkanına sahip olacaklar ve aynı zamanda ikili iş görüşmeleri, bayilikler, iş bağlantıları ve ticari ilişkiler kurma şansı yakalayabileceklerdir. Sektörde yer alan Odamız üyesi işletme temsilcilerinin bu önemli organizasyonu ziyaret etmeleri işlerini geliştirme ve Elazığ halkına daha etkili hizmet verme noktasında çok önemli katkılar sağlayacaktır. Bu önemli organizasyon hakkında üyelerimizin bilgilendirilmesini kendimize görev addederek en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 782 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.5.2017 15:15:40
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.