Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

TOPLUMUN TEMEL DİREĞİ ANNELERDİR…

Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Elazığ TSO Başkanı İdris ALAN, anne sevgisinin yeryüzünde hiçbir şeyle mukayese edilemeyeceğini belirterek, “Anne yüreği, dünyanın en yumuşak, en merhametli yeridir. Dünyadaki her güzel şeyin altında annelerin imzası vardır” dedi.​

Başkan Alan, mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Fedakârlığa ve karşılıksız sevgiye, örnek isteseler sadece ‘anne’ cevabını verebilirsiniz. Anneler toplumun temel direğidir. O direk var olduğu müddetçe toplum ayakta kalır. Kadınlarına ve annelerine gereken değeri vermeyen toplumların, medeniyet yarışında geri kalmaya mahkûm olacakları bir gerçektir.

Bizim inancımızda, anneye sevgi ve hürmet emredilmiştir. “Annesinin gönlünü kıran büyük günah işler” bizim kültürümüzün en önemli uyarılarındandır. Kadınlarımızın, annelerimizin aynı zamanda ekonomiye ve ticarete ellerini dokundurduklarında ne güzel bir bereketin ve başarının altına imza attıklarını da sayısız örnekle biliyoruz.

Elazığ iş dünyası olarak, kadınlarımızın ekonomi içindeki varlıklarını artırmanın en önemli hedeflerimizden biri olduğunu özellikle belirtmek isterim.

Bu vesile ile bizleri doğuran, büyüten bütün annelerimize, geleceğimizin inşasında en büyük paya sahip oldukları için teşekkür eder, saygı ve hürmetlerimi iletirim” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 674 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.5.2017 21:37:55
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.