Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Elazığ TSO Konferans Salonu ve Teşhir Merkezi İnşaat Çalışmalarını Ziyaret Eden Vali Zorluoğlu Başkan Alanı Tebrik Etti:  

AZ BÜTÇEYLE ÇOK İŞ YAPILMIŞ

Elazığ TSO’nun Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Modern Konferans Salonu ve Teşhir Merkezi inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı tebrik ederek, “Sayın Başkan FKA’dan sağladığımız bütçenin neredeyse üç katı iş yapmışsınız. Beklentimin çok üzerinde bir konferans salonu ile karşılaştım hepinizi kutluyorum” dedi.

 

BEKLENTİMİN ÜZERİNDE BİR SALONLA KARŞILAŞTIM…

Elazığ TSO Tanıtım ve Teşhir Merkezi ile Konferans Salonunun tamamlanma aşamasına gelen inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Zorluoğlu beklentisinin üzerinde bir salonla karşılaştığını ifade ederek, “Sayın Başkanım gelmeden önce buradaki inşaat çalışmaları kapsamında küçük bir toplantı salonu ile bir tehir alanı yapıldığını tahmin ediyordum. Ancak hem konferans salonu hem de teşhir merkezi gerçekten beklentimin çok üzerinde modern, büyük ve çok kullanışlı yapılmış. FKA’dan sağlamış olduğumuz bütçenin üç katına yakın bir iş yapıldığını görüyorum. Elazığ’a böylesine güzel bir eser kazandırdığınız için sizi ve şahsınızda tüm emeği geçenleri kutluyorum. Gerek konferans salonu gerekse teşhir merkezi tüm Elazığ’ın uzun yıllar boyunca istifade edebileceği modern mekanlar olmuş. İnşallah kısa sürede açılışını yaparak hizmete açacağız. İdris Başkanın, Elazığ TSO hizmet binasına kazandırılan yeni alanların değerlendirilmesi noktasındaki düşüncesine katılıyorum. KOSGB gibi ticaretle direk ilgili kurumların hepsinin bir arada olması iş dünyasına önemli bir hizmet olacaktır” değerlendirmesinde bulundu.

 

HEDEFİMİZ BİNAYI TİCARET KOMPLEKSİ HALİNE GETİRMEKTİR…

Vali Zorluoğlu’na ziyareti ve değerlendirmeleri için teşekkür eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ TSO binasının inşaat halindeki üç bodrum katını kullanılabilir hale getirdiklerini belirterek, “Yoğun bir şekilde su alan ve inşaat halinde izbe bir halde çürümeye başlayan binamızın üç bodrum katını projelendirerek hem binamızı kurtardık hem de Elazığ TSO Binasını bir ticaret kompleksi haline getirmek için start verdik. Fırat Kalkınma Ajansı, TSE, Kredi Garanti Fonu, Teşhir ve Tanıtım Merkezi, Konferans Salonu ve Elazığ TSO hizmet birimleriyle halen üyelerimize ve ilimize hizmet veren binamızın yeni yapılan hizmet alanlarında başta KOSGB olmak üzere ticaretle ilgili diğer kurum ve kuruluşları da kazandırıp binamızı bir ticaret kompleksine dönüştürmek istiyoruz. Binamızın bu noktaya gelmesinde Sayın Valimizin FKA Dönem Başkanı olarak projemize bütçe sağlamış olması her türlü takdirin üzerindedir. Ben Elazığ iş dünyamız adına kendilerine bir kez daha teşekkürlerimi arz ediyorum. Sayın Valimizin de ifade ettiği gibi inşaat çalışmalarının birinci aşaması tamamlanma noktasına gelen hizmet binamızı en kısa süre içerisinde hizmete açacağız. Bin şimdiden üyelerimize ve tüm halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyor, en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 866 defa okundu.
Ekleme Tarihi :9.5.2017 17:18:39
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.