Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN MİNİK ÖĞRENCİLERLE BİRARAYA GELDİ

Koza Çocukları Akademisi Ana Okulu öğrencileri, yöneticileri ve öğretmenleri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN’ı makamında ziyaret ettiler. Başkan ALAN, ziyarette koltuğunu minik Ece Umay BULUT’a devrederek, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ağırlamaktan büyük bir mutluluk duymaktayım” dedi.

ELAZIĞ TSO’YA İLK BAYAN BAŞKAN…

Koza Çocukları Akademisi Anaokulu Yöneticileri Tuba Demirkıran ve Mehtap Öztürk ile okul öğretmen ve minik öğrencileri makamında Yönetim Kurulu Üyesi F.Ahmet Yılmaz ile birlikte ağırlayan Başkan Alan koltuğuna minik öğrenci Ece Umay Bulut’u oturttu. Ziyarete gelen tüm öğrencilere hediyeler dağıtarak başarılar temenni eden Başkan Alan, “Geleceğimizin teminatı çocukları burada öğretmenleri ve okul idarecileriyle birlikte ağırlamaktan büyük bir mutluluk duymaktayım. 23 Nisan Çocuk Bayramını kısa bir süre önce kutladık. Ben bu vesile ile makama Minik Ece’yi oturtuyorum. 1920 yılında kurulan Elazığ TSO’nun ilk bayan başkanı Ece oldu. Kendisi ve tüm çocuklarımız inşallah ilimize ve ülkemize çok değerli hizmetler yapacak ve geleceğin idareci, eğitmen, yönetici, iş insanı olacaklardır. Ben bu güzel ziyaret vesilesiyle Koza Çocukları Akademisi Yöneticilerine ve öğretmenlerine teşekkür ediyor başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Alan’a Teşekkür…

Okul Yöneticileri Demirkıran ve Öztürk’te yaptıkları değerlendirmede, Elazığ’da uzun yıllardan beri eğitim alanında yaptıkları hizmet ağını genişleterek çocuklara hizmet verecek şekilde yeni bir yapılanmaya girdiklerini ifade ederek, “İlimiz ve halkımızın her şeyin en iyisine layık olduklarını düşünüyoruz. Bu anlayışla hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan ilimize yakışır bir Anaokulu oluşturduk. Büyük bir zevk alarak çocuklarımızın gelişimine buradan katkı sağlamak istiyoruz. Bize her zaman büyük destek olan Sayın Başkanımızı minik öğrencilerimizle birlikte ziyaret ederek teşekkür etmek istedik. Kendileri bizlere çok değerli zamanlarını ayırarak en iyi şekilde ağırladılar. Bu vesile ile teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz” değerlendirmesinde bulundular.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1149 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.5.2017 14:39:54
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.