Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BİLBAY: ELAZIĞ TSO ÖNEMLİ HİZMETLER VERİYOR

Final ve İstanbul Dershaneleri kurucularından Eğitimci-İşadamı Mustafa Bilbay Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Başkan Alan’la görüştü. Bilbay ziyarette, Başkan Alan’a Elazığ iş dünyasına katkıları nedeniyle teşekkür etti.

Final Markası Bu Şehrin Gururudur…

Final ve İstanbul Dershaneleri kurucularından Eğitimci-İşadamı Mustafa Bilbay’ı  Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Akan ile birlikte karşılayan Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, Final ve İstanbul Dershanelerinin Elazığ gurur duyduğu markalar olduğunu söyledi. Başkan Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Çok değerli hocamız Sayın Mustafa Bilbay’ın Odamızı nazik ziyareti bizleri onurlandırmıştır. Kendileri arkadaşlarıyla birlikte bu şehrin her zaman gurur duyduğu Final ve İstanbul Dershanesi markalarını tüm Türkiye’ye yaymışlardır. Son dönemde ise eğitim kurumlarıyla bu bayrağı hakkıyla taşımaya devam etmektedirler. Her Elazığlı gibi bizler de kendileriyle her zaman gurur duyuyoruz. 40 yılı aşkın bir süreden beri binlerce Elazığlı hemşerimizi her kademede bu ülkenin hizmetine kazandırmış bir kurumun yöneticisini bugün Odamızda ağırlamaktan duyduğum mutluluğu ifade etmek istiyorum. Sayın Hocamın şahsında Final ve İstanbul Dershaneleri Markalarını bu şehre kazandıranları buradan bir kez daha saygıyla selamlıyorum” dedi.

Başkan Alan’a Teşekkür…

Final ve İstanbul Dershaneleri kurucularından Eğitimci-İşadamı Mustafa Bilbay da ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamız ve Sayın Başkanımız Elazığ ve iş dünyamız adına önemli çalışmalara imza atıyor. Ben eğitimci ve işadamı olarak kendilerine teşekkür için bu ziyareti gerçekleştirmiş bulunuyorum. Cazibe Merkezileri Programına Elazığ’ın dahil edilmesi, Teşviklerde Elazığ’ın 6. Bölge desteklerinden istifade etmesi, AB ve yerel kaynaklı projeler, Elazığ Tanıtım ve Teşhir Merkezinin oluşturulması, Elazığ TSO bünyesinde KGF ofisinin açılması, Elazığ TSO bünyesinde yine modern bir konferans salonu kurulması, Elazığ’ın yeni yatırım alanları kazanması için yapılan girişimler, iş dünyasının çözüm bekleyen konularının ilgili makamlara taşınması ve çözüme ulaştırılması gibi birbirinden değerli hizmetler olmuştur. Ben Sayın Başkana ve şahsında tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 738 defa okundu.
Ekleme Tarihi :2.5.2017 16:25:43
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.