Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 F.Ü. GİRİŞİMCİLİK TOPLULUĞU BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ

Fırat Üniversitesi Teknoloji  Ar-Ge ve Girişimcilik Topluluğu Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek ettiler. Başkan Alan, ziyarette ar-ge, yenilik ve girişimcilik hususlarında eğitimli, dünyayı takip eden ve girişimci ruhlu gençlere ülkemizin ihtiyacı olduğunu söyledi.

ÖNCELİĞİMİZ DÜNYA TİCARETİ VE ŞARTLARINA UYUM OLMALI…

Fırat Üniversitesi Teknoloji  Ar-Ge ve Girişimcilik Topluluğu ziyarette Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir’in Başkan Alan’a göndermiş olduğu el işlemeli bastonu hediye ederek, topluluğun çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgiler verdiler.

Topluluk adına bir değerlendirmede bulunan Turizmci işadamı Taner Durmuş, Elazığ TSO tarafından uygulanan KUYAP projesi ile iş dünyasında farkındalık yaratma adına önemli etkinlikler yapıldığını belirterek amaçlarının bu projenin mantığına uygun olarak gençler ve üniversite öğrencileri arasında ar-ge, yenilik ve girişimciliği yaygınlaştırmak olduğunu söyledi.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “İş dünyamızın dünya ticareti ile rekabet edebilmesi ve ayakta kalabilmesinin önceliği artık küresel boyutta düşünen, buna göre, üretim, hizmet ve pazarlama yapan anlayış olmalıdır. Uygulamış olduğumuz KUYAP projesinde bunu öne çıkardık. Sizin gibi eğitimli gençlerimizin bu süreçte iş dünyasının içerisinde yer alması, yenilikçi, ar-ge ve inovasyon içeren projeleriniz çok daha büyük önem taşımaktadır. Şahsım ve Oda olarak her zaman yanınızda yer aldığımızı ve her türlü projenizin iş dünyasında hayat bulması için elimizden gelen desteği vermeye hazır olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Bu düşüncelerle öncelikle Sayın Başkanım Metin Demir’in nazik hediyesi için şahsınızda kendilerine teşekkür ediyor, sizlere başarılar diliyorum” dedi. 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 928 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.4.2017 10:23:51
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.