Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZIĞ TSO TİCARET MERKEZİ OLACAK

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, Elazığ TSO hizmet binasının 3 bin metrekarelik atıl haldeki alanını iş dünyasının ve Elazığ’ın hizmetine sunma noktasında sona yaklaştıklarını söyledi. Başkan Alan, hizmet binasında oluşturulan Teşhir ve Tanıtım Merkezi’nin işletmelere önemli fırsatlar sunacağını söyledi.

İş Dünyasının Emrinde Olacak…

Başkan Alan Gazetemize yaptığı özel değerlendirmede, “Elazığ TSO mevcut hizmet binamızın zemin ve üç bodrum katını oluşturan üçbin metrekarenin üzerinde bir alan kullanılabilirlikten uzak, inşaat halinde bırakılmış ve sürekli su alması nedeniyle binamızın ömrünü kısaltacak nitelikteydi. Bu alanların iş dünyamızın ve Elazığ’ın hizmetine sunmak için hazırladığımız projemiz Sayın Valimiz Murat Zorluoğlu’nun çok değerli katkıları sayesinde Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmiştir. Şubat ayı sonlarına doğru başladığımız çalışmalarımız kapsamında binamız zemin katında yaklaşık 500 metrekare bir alan Teşhir ve Tanıtım Merkezi olarak hazırlanmıştır. Yine aynı kattaki bina girişi yeniden düzenlenmiş ve Elazığ TSO’ya yakışır hale getirilmiştir.

Binamızın üçüncü bodrum katı otopark alanı olarak dizayın edilmiş ve yaklaşık 100 araçlık güvenli bir alan oluşturulmuştur. 2. Bodrum katı 320 kişilik modern bir konferans salonu ve ofis alanı olarak düzenlenmiştir. 1.Bodrum katımız ise ofis hizmet alanı olacak şekilde projelendirilmiştir. Tüm bu alanlardaki inşaat çalışmaları Mayıs ayı içerisinde tamamlanacak ve Sayın Valimiz Murat Zorluoğlu ile Sayın TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile hizmete açılacaktır.

Hizmet binamız içerisinde yer alacak olan Teşhir ve Tanıtım Merkezimizde mini fuarlar, tanıtım organizasyonları, fabrika satış günleri, sergiler ve tanıtımlar yapılacak olup, tüm bu faaliyetler için Teşhir ve Tanıtım Merkezi üyelerimizin hizmetinde olacaktır.

Tüm altyapı imkanları ile son derece konforlu ve kullanışlı bir yapıda olan Konferans Salonumuz da yine üyelerimizin ve tüm kurumlarımızın ve halkımızın hizmetinde olacak ve sürekli faaliyet ve etkinliklerin yapılmak isteneceği bir mekan olacaktır.

Yaklaşık bin metrekare ofis alanımızın ise ekonomiyle ilgili kuruluşlar başta olmak üzere Ticaret ve Sanayi ile ilgili KOSGEB gibi kamu kurumlarının hizmet verebileceği bir alana dönüştürülmüştür.

Elazığ TSO hizmet binamızın bu yeni yüzüyle Elazığ’ın Ticaret Merkezi hüviyetine kavuşmasını arzu ediyoruz. Halen hizmet binamız bünyesinde Fırat Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi, TSE Elazığ Müdürlüğü, Kredi Garanti Fonu Elazığ Şubesi hizmet vermektedir. Bunlara Teşhir ve Tanıtım Merkezi ile Konferans Salonumuz da dahil edilmiştir. Odamız bünyesinde Eximbank Elazığ Şubesi açılışı için de resmi müracaatımızı yapmış bulunuyoruz. Bu müracaatımızın olumlu değerlendirilmesi halinde Elazığ TSO hizmet binası fonksiyonel bir hale gelecek ve üyelerimizin tek bir merkezden hızlı ve zaman kaybı yaşamadan hizmet almasına vesile olacaktır.

Son iki yılda mali disiplinden taviz vermeden uygulamış olduğumuz bütçe uygulamaları ile oluşturduğumuz kaynakla Elazığ’a ve Üyelerimize kazandırdığımız bu hizmetin hayırlı olmasını diliyor, tüm Yönetim Kurulu ve Meclis Üyesi arkadaşlarıma desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi. 

Bu haber 1834 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.4.2017 16:51:20
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.