Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZIĞ SGK BÖLGEYE HİZMET VERMEYE HAZIR…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Akan, Elazığ SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer’i makamında ziyaret ederek, Elazığ SGK İl Müdürlüğü’nün fatura inceleme ve ödeme işlemlerinde yetkilendirilmesi hususunda başlatılan çalışma hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Elazığ Sağlık Alanında Önemli Bir Merkezdir…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Sayın Müdürüm öncelikle çok geniş bir alanda tüm işveren ve çalışanlara hizmet veren SGK İl Müdürlüğü görevinizde başarılar diliyorum. Malumunuz olduğu üzere Medikal sektör temsilcilerimizin yaşamış olduğu fatura inceleme ve ödeme işlemlerinde Elazığ ve bölgemizdeki çok sayıda ilin İzmir SGK’ya bağlanması hususunda yaşanan olumsuzlukların giderilmesi için Odamız tarafından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na Elazığ SGK İl Müdürlüğü’nün bu konuda yetkilendirilmesini talep ettik. Sizlerin de hizmet noktasında bizlerle aynı düşündüğünüzü biliyoruz. Konu hakkında başlatmış olduğumuz girişimlerimizi desteklemenizi ve ilimiz için önemli bir sektör olan medikal işletmelerimizin sorunlarının çözümü için desteklerinizi bekliyoruz. Elazığ bildiğiniz gibi sağlık sektörünün tüm alanlarında çok önemli bir merkez konumunda. Bu nedenle bu hizmetin Elazığ’da sağlanması büyük önem taşımaktadır” dedi.

Elazığ SGK’nın Altyapı İmkanları Hazır…

Elazığ SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer de ziyaretten ve Elazığ TSO’nun başlatmış olduğu girişimden  büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Sayın Başkanım öncelikle nazik ziyaretiniz ve girişimleriniz için teşekkür ediyorum. Bakanlığımızın uygulamasının temelinde medikal ürünlerin satışı nedeniyle kesilen faturaların inceleme ve denetlenmesi hususunda uzman noktasında yaşanan sıkıntılar nedeniyle böyle bir uygulamaya gidildi. İfade ettiğiniz gibi Elazığ sağlık alanında çok önemli bir gelişim içerisinde şehir hastanesinin hizmete girmesiyle sektör çok daha önemli bir noktaya gelecek. İlimizde çok sayıda medikal işletmesi de vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması noktasında hizmet veriyorlar. Hem işletmelerin hem de vatandaşların mağduriyetinin önlenmesi hususunda Elazığ SGK olarak altyapımız hazırdır. İnşallah kısa sürede bu beklentimiz karşılanacak ve Elazığ SGK olarak bölge illerine bu hizmeti vereceğiz. Bu vesile ile nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Ziyarette Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve 13 meslek grubunu oluşturan medikal işletmeleri temsilcisi Hakan Akan’da medikal sektörü ve yaşanan sorunlar hakkında bilgiler vererek, SGK İl Müdürü Tuncer’e destekleri nedeniyle teşekkür etti.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 705 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.4.2017 15:13:10
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.