Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

MALATYA TSO YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ALAN’A ZİYARET

Malatya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundular…

Elazığ ve Malatya’nın Müşterek Kalkınma Hedefi Olmalı…

Malatya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Yönetim Kurulu Üyeleri Nevzat Diri ve Erol Elbir, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundular. Malatya TSO Başkanı Erkoç, Bakan Alan’ın girişimleri sonucu Cazibe Merkezleri Programı kapsamında yer alan ve teşviklerde 4. Bölge desteklerinden yararlanan illerin yeni düzenleme ile 6. Bölge desteklerinden yararlanacak olması nedeniyle teşekkür etti.

Başkan Alan’da Malatya TSO heyetine nazik ziyaretleri ve mesajları için teşekkür ederek, “Birbirine bir saatlik mesafede yer alan Elazığ ve Malatya aslında ter bir ildir. Elazığ’ın kalkınma ve gelişmesi Malatya’yı, Malatya’nın gelişmesi Elazığ’ı olumlu yönde etkileyecektir. Cazibe Merkezleri ve Teşvik düzenlemesinde çok iyi diyaloglar ve birliktelik sergiledik. Bunun sonucu olarak bugün bölgemizdeki 8 il teşviklerde 6. Bölge desteklerinden istifade edecektir. Bu tür işbirliklerinin ve müşterek projelerin hayata geçirilmesi gerekiyor. Biz kardeş Oda olarak gördüğümüz ve sürekli iletişim halinde olduğumuz Malatya TSO ile çok daha etkili çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Sayın Başkanımın bugün bu nazik ziyareti de bizlere güç vermiştir. Ben kendilerine bir kez daha teşekkür ediyor, sporda yaşanan rekabetin kendi tadında kalması, ancak ticaret hacmi olarak birbiriyle en fazla iç içe geçmiş olan Elazığ ve Malatya’nın artık büyük projelerde el ele vermesi gerektiğine inanıyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1116 defa okundu.
Ekleme Tarihi :20.4.2017 15:04:14
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.