Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN’DAN ATİLLA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

2016 yılı Kasım ayı itibarı ile Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine kayyum olarak atanan Cumali Atilla’yı ziyaret eden Elazığ TSO Başkanı İdris Alan başarı temennisinde bulundu.

Hemşerimizle Gurur Duyuyoruz…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Yüksel ile birlikte, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’yı makamında ziyaret ederek başarı temennisinde Bulunan Başkan Alan’ı, Belediye Başkanı Atilla belediye girişinde karşılayarak yoğun ilgi gösterdi.

Elazığ TSO Başkanı İdris Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Çok değerli hemşerimiz Sayın Atilla, göreve başlamasının ardından çok kısa bir süre içerisinde özellikle vatandaşlarımızla bütünleşmiş ve belediyecilik hizmetlerini en etkili şekilde vatandaşların hizmetine sunarak tüm toplumun takdir ve dualarını almıştır. Kendisini görevine yeni başlaması nedeniyle yaşamış olduğu yoğunluk nedeniyle rahatsız etmek istemedik. Nasip bugüneymiş. Diyarbakırlı kardeşlerimizin Sayın hemşerimize sahip çıkması ve ondan her ortamda övgüyle bahsetmeleri bizleri gururlandırmıştır. Daha öncede Diyarbakır’da Vali Yardımcılığı görevinde bulunmuş olan Sayın Atilla şehre ve şehrin ihtiyaçlarına yabancı değildir. Bölge insanı olan Sayın Başkan Atilla kısa sürede burada önemli başarılar elde ederek vatandaşların beklentilerinin karşılanması noktasında mesai kavramı gözetmeksizin fedakarca çalışmaktadır. Ben şahsım ve Odamız adına kedilerine başarılarının devamını diliyor, bu kandil gününde Yüce Allah( c.c.)’ın yar ve yardımcısı olmasını niyaz ediyorum. Bu vesile ile tüm Diyarbakırlı tüm kardeşlerimin de Regaip Kandillerini kutluyor hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum” dedi.

Hemşerilerimizin Mutlu Olması İçin Çalışıyoruz…

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sayın Başkanım bugün sizleri Diyarbakır’da ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Elazığ iş dünyası ve tüm Elazığ halkının burada başarılı olmamız için duacı olduğunu biliyorum. Medeniyetlere beşiklik etmiş Diyarbakır, önemli tarih ve kültür birikimini içinde barındırıyor. Peygamberler ve sahabeler şehri Diyarbakır'ımızda yerel yönetim olarak sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz. Kadim şehrimizin gelişiminde üzerimize düşen tüm görevleri layıkıyla yerine getirmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Diyarbakırlı hemşehrilerimizin mutlu olması için çalışıyoruz. Bu gayretlerimizin sizin gibi çok değerli sivil toplum kuruluşları tarafından takdir edilmesi bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Bu vesile ile öncelikle nazik ziyaretiniz ve temennileriniz için teşekkür ediyor, bende sizlerin ve tüm Elazığlı hemşerilerimizin Regaip kandillerini tebrik ediyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 997 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.3.2017 14:35:23
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.