Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

GAZİLER DERNEĞİ YÖNETİMİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Elazığ Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Alataş ile Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, desteklerinde ötürü teşekkür ettiler.

Başkan Alan’ın Örnek Alınması Gerekiyor…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Yüksel’inde bulunduğu ziyarette bir değerlendirme yapan Elazığ Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Alataş Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’a şehit ailelerine olan ilgi ve duyarlılığı nedeniyle teşekkür ederek, “Sayın Başkanım Şehit ve Gaziler Haftasının kutlandığı bir dönemde sizleri ziyaret ederek özellikle şehit ailelerine olan destekleriniz ve duyarlılığınız için arkadaşlarımızla birlikte teşekkür etmek istedik. Sizin bu duyarlılığınızın tüm kurum ve kuruluşlara örnek olmasını bekliyoruz. Biz gaziler olarak özellikle şehit aileleri arasında bir ayrım yapılmamasını özellikle bekliyoruz. Polis, asker, memur, vatandaş şehit kim olursa olsun bu ülke için canı vermişse ayrım yapılmaksızın sahiplenilmesi gerekiyor. Bununla birlikte Gazilerimizin de toplum içerisinde ve kurumlar nezdinde ilgiye ihtiyaçları bulunmakta ve desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz. Bugüne kadar özellikle şehit ailelerine olan destekleriniz ve bugün bizlere göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz” dedi.

Bu Ülke Şehit ve Gazileri Sayesinde Ayakta Duruyor…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da ziyaret vesilesiyle son derece mutlu olduğunu ve duygulandığını ifade ederek, “Sayın Başkanım, çok değerli gazilerimiz bugün bizleri ziyaret etmiş olmanızdan çok büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Sayın Başkanımızın güzel iltifatları için teşekkür ediyorum. Aslında en büyük iltifata sizlerin layık olduğunu düşünüyor ve her platformda da bunu ifade ediyorum. Bugün bizler bu koltukları işgal ediyor ve her bir birey kendi işiyle iştigal ediyor ise bu huzur sizlerin fedakarlığınız sayesinde olmuştur. Kiminiz canını vererek şehit olmuş, kiminiz bir uzvunu kaybederek yada yaralanmadan gazi olarak bu güzel vatanı bizlere ve gelecek nesillerimize bırakmışsınız. Bu büyük fedakarlığınızın karşılığının olmadığına inanıyorum. Ancak, toplum olarak sadece sloganlarla yada özel günlerde iki satır kutlama ile sizlerin hakkı ödenmez. Ben şahsım adına ve Odam adına her zaman sizlerin yanınızda yer almaya hazır olduğunu ifade etmek istiyorum. Bu düşüncelerle, ziyaretiniz için teşekkür ediyor, tüm şehitlerimizi sizlerin şahsında bir kez daha rahmetle anarken, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1272 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.3.2017 14:17:57
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.