Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
DEFTERDAR YILDIRANER’DEN VEDA ZİYARETİ

Resmi Gazete’de yayımlanan son kararnameye göre aralarında Elazığ’ın da bulunduğu 38 şehrin Defterdarlığında görev değişikliği yapıldı. Değişiklik kapsamında Elazığ Defterdarlığından Yozgat’a atanan Erdoğan Yıldıraner Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’a veda ziyaretinde bulundu.

ELAZIĞ’A HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYDUM…

2013 yılından beri Elazığ Defterdarı olarak görev yaptığını belirten İl Defterdarı Erdoğan Yıldıraner Başkan Alan’a veda ziyaretinde yaptığı değerlendirmede, Elazığ’a ve Elazığ iş dünyasına hizmet etmiş olmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, “Sayın Başkanım 2013 yılından beri Elazığ’dayım. Sizlerle sürekli olarak işbirliği ve müşterek çalışmalar içerisinde bulunduk. Elazığ iş dünyasının temsilcisi olarak sürekli bizlerin yanında yer aldınız ve her zaman destek verdiniz. Bu vesile ile şahsınızda tüm iş dünyasına ve Elazığ TSO camiasına teşekkür ediyorum, iş dünyasının hakkını bizlere helal etmesini diliyorum. Sizleri tanımak ve bu şehirde bulunmaktan büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum” dedi.

BAŞKAN ALAN, YILDIRANER’E BAŞARI TEMENNİSİNDE BULUNDU…

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Alan, “Sayın Defterdarım makamlar ve görevler elbette kimseye baki değil. Sizler ülkemizin her köşesinde hizmet vermiş olan önemli bürokratlarsınız. Elazığ’da yaklaşık 5 yıldan beri iş dünyamızla birlikte önemli çalışmalar yaptınız. Ben sizlere iyi niyetli yaklaşımlarınız ve iş dünyasına olan katkılarınız nedeniyle teşekkür ediyorum. Elazığ’da bulunduğunuz süre içerisinde sadece rutin devlet memurluğu hizmeti yapmayarak ilin sosyal, kültürel ve sportif gelişmesi noktasında da aktif oldunuz ve önemli çalışmalar yaptınız. Ben bu vesile ile, yeni görev yerinizde sizlere başarılar diliyor, Elazığ iş dünyası adına ilimize ve iş dünyamıza vermiş olduğunuz hizmetler için teşekkürlerimi sunuyorum” değerlendirmesinde bulundu.  

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 885 defa okundu.
Ekleme Tarihi :22.3.2017 15:35:41
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.