Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ KGF ŞUBESİ’NE MÜDÜR ATAMASI YAPILDI

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, uzun bir süreden beri gündeminde olan Kredi Garanti Fonu (KGF) Elazığ Şubesinin açılması noktasında yer tespiti ve altyapı çalışmalarını hızlandırmasına müteakip yoğun girişimleriyle Elazığ KGF Şube Müdürü ataması gerçekleşti. Elazığ KGF Şube Müdürlüğüne Sivas KGF Müdürü Hasan ÇİNÇİN atandı.

KGF İş Dünyasına Önemli Hizmetler Verecektir…

KGF Genel Merkezi tarafından Sivas KGF Şube Müdürlüğü görevinden Elazığ KGF Şube Müdürlüğüne atanan Hasan Çinçin, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek süreç hakkında bilgiler verdi.

Başka Alan, KGF Elazığ Şubesinin altyapı ve tefrişat ihtiyaçlarının hızlıca karşılanması noktasında çalışmaların devam ettiğini belirterek, “Son bir hafta içerisinde KGF Genel Merkezi tarafından görevlendirilen uzmanlarla iki kez bir araya gelerek eksikliklerin ve şubenin ihtiyaç duyduğu tüm altyapının Odamız bünyesinde açılacak ofiste hazır olması noktasında yoğun bir gayret içerisindeyiz. Cazibe Merkezleri programının sonuçlanma süreci devam ederken biz Odamız bünyesinde bir an önce KGF Şubesinin açılması ve iş dünyasına hizmet vermesini arzu ediyoruz. Bu doğrultuda KGF Genel Merkezinden sürecin hızlandırılmasıyla ilgili talebimizin karşılanmış olması vesilesiyle ben bir kez daha TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu, KGF Başkanı Sayın Faik Yavuz ve KGF Yönetim Kuruluna teşekkür ediyorum. Özellikle son yıllarda gerek bankaların gerekse iş dünyasının artık yoğun olarak değerlendirdiği Kredi Garanti Fonu artık kefalet noktasında sorunu olan tüm işletmelerimize önemli bir destek olarak hizmet verecektir. Elazığ KGF Şubesinin, İlimizle birlikte Bingöl ve Tunceli illerine de hizmet vermesi KGF Genel Merkezinin beklentisidir. Ben Elazığ Şube Müdürümüz Sayın Hasan Çinçin’e yeni görevinde başarılar diliyor, Şubenin ilimiz iş dünyasına hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 824 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.3.2017 15:14:35
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.