Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BİNGÖL TSO BAŞKANI AYAS ELAZIĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ

Bingöl TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na 7 Şubat 2017 tarihinde seçilen Mahmut Ayas, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, seçim sürecinde Bingöl TSO’da kayyum olarak görev yapan Elazığ TSO Genel Sekreteri M.Mehmet Karabulut’a ve Başkan Alan’a destekleri için teşekkür etti.

 

ÜYELERİMİZ İÇİN EN İYİSİNİ YAPMANIN GAYRETİNDE OLACAĞIZ…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Bingöl TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ayas üyelerin daha iyi hizmet alabilmesi için ellerinden gelen gayreti sarf edeceklerini söyledi. Ayas değerlendirmesinde, “Sayın Başkanım Odamızda yaşanan istifa sürecinin ardından TOBB geçici olarak odamızda kayyum oluşturmuştur. Oluşturulan yönetimde Odanız Genel Sekreteri Sayın Mehmet Karabulut’ta görev almıştır. Öncelikle bizlere sağlımış olduğunuz destek için teşekkür ediyorum. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın birikim ve deneyimlerinden bizler her zaman istifade etmek istiyoruz. İnşallah bu süreçte müşterek çok daha güzel çalışmaları birlikte organize edeceğiz. Bu düşüncelerle, gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.

 

BİNGÖL TSO BİZİM KARDEŞ ODAMIZDIR…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da, Başkan Ayas’a başarılar dileyerek, “Sayın Başkanım ben öncelikle bu nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Bingöl TSO bizim kardeş Odamızdır. Sizlere her zaman desteğe hazırız. Müşterek projeler ve organizasyonlar konusunda da üyelerimize ve bölge halkına hizmet etme noktasında en küçük endişeniz olmasın. KUYAP projesi kapsamında bölgemizdeki 5 Odaya eğitim ve danışmanlık hizmetini iki yıl boyunca sürdürdük. Bu projemizin devamı noktasında girişimlerimiz TOBB nezdinde devam ediyor. İnşallah yeni dönemde Bingöl TSO ile çok güzel çalışmalara müşterek imza atacağız. Ziyaretiniz için bir kez daha teşekkür ediyor, size ve tüm yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1065 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.3.2017 11:08:22
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.