Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BAŞKAN ALAN ZİÇEV’İ ZİYARET ETTİ

Kısa adı ZİÇEV olan Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı Elazığ Şubesini ziyaret ederek Vakıf Başkanı Mehmet Güleç ile görüşen Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Vakfı Elazığ’da son derece hayırlı bir işe imza atarak hizmet verdiğini söyledi.

100 Öğrenci Eğitim Görüyor…

Vakıf Başkanı Mehmet Güleç ile Vakıf Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Alan ve STK temsilcilerine Vakıf kuruluşu ve çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Güleç halen üç ayrı binada sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki grup halinde toplam 100 öğrenciye bireysel, gurup, fizyoterapi ve el becerilerini geliştirme eğitimleri verdiklerini ifade ederek, sosyal bir sorumluluğu da yerine getirmenin huzuru içinde olduklarını söyledi.

Elazığ TSO Olarak Her Zaman Yanınızdayız…

Vakıf ve Özel Makbule Ölçen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Alan, toplumda kimin ne zaman engelli yada yardıma muhtaç olacağının belli olmadığını belirterek, “Sayın Başkanım, burada gerçekten çok kutsal bir hizmet veriliyor. Çoğu zaman ailelerin dahi sorunlu olan bu çocuklara bakmaktan usandıklarına şahit oluyoruz. Burada haftanın 5 günü bu çocukların korunması, ailelerin bir nebze olsun rahatlaması, yardıma muhtaç bu çocuklarımızın eğitim ve el becerileriyle birlikte fizyoterapi ihtiyaçlarının karşılanması her türlü takdirin üzerindedir. Gelişmiş ve medeni toplumlar bu tür çocuklarını koruyan ve geleceğe hazırlayan ülkelerdir. Bu vesile ile sizleri kutluyorum. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak ve şahsım adına her çalışmanıza ve projenize destek olmaya ve katkı sağlamaya hazır olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Bu güzel ortamların oluşmasında tüm emeği geçenleri de bir kez daha kutluyorum. Bu hayırlı hizmette Yüce Allah (c.c)’ın yar ve yardımcınız olması temennisiyle saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 916 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.3.2017 14:58:28
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.