Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

KADAYIFÇI MURAT USTA 4. ŞUBESİ AÇILDI

Elazığ’da 23 yıldan beri hizmet veren Kadayıfçı Murat Usta 4. Şubesi Keban Yolu Kor. General Hulusi Sayın Caddesi üzerinde il protokol üyelerinin katılımı ile açıldı.

Kadayıfçı Murat Usta 4. Şubesinin açılışına Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı  Habib Korkmaz, İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, kurum ve kuruluş müdürleri, STK ve iş dünyası temsilcileri katıldı. Dualar eşliğinde kurdele kesimi ile birlikte işletmeyi açan protokol üyeleri hayırlı olsun temennisinde bulunarak hazırlanan ikramları tattılar.

Elazığ’da 4. Şubesini açan ve yaklaşık 100 kişiyi istihdam eden Kadayıfçı Murat Usta’nın 4. Şubesini hayırlı eden Başkan Alan, “Elazığ’da gerçekten bir fabrika gibi çalışan ve sağladığı istihdam ile il ekonomisine katkı sağlayan Kadayıfçı Murat Usta’nın 4. Şubesinin hayırlı olmasını ve bol kazanç sağlamasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Elazığ’ın gelişim noktasında açılan bu işletme gerçekten çok nezih bir ortam olmuş. Yıllardan beri halkımızın damak tadına lezzet katan Kadayıfçı Murat Usta yeni yeri ile birlikte müşteri portföyünü de yükseltecektir. Ben yeni işletmenin tekrar hayırlı olmasını diliyor, saygılar sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1005 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.3.2017 14:57:04
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.