Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN’DAN GÜNDOĞMUŞ’A ZİYARET

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Alper Tunga Gündoğmuş’u makamında ziyaret ederek, başarı temennisinde bulundu.

Gündoğmuş Teşkilatın Güçlenmesine Katkı Sağlayacaktır…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Gündoğmuş’un 15 Temmuz hain darbe kalkışması sonrası atandığına dikkat çekerek, “Sayın Müdürümüz çok yoğun bir süreç içerisinde bu önemli makama atanmış ve bu yoğunluk halen aynı hızıyla devam etmektedir. Bu yoğun gündem içerisinde maalesef geciktirmiş olduğumuz hayırlı olsun ziyaretini bugün ilimizin değerli işadamı Ecmain Altungök ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Sayın Müdürüm İlimizde bir dönem Kaçakçılık Şube Müdürü görevinde de bulunmuş ve gerek ilimizi gerekse bölgeyi çok yakından tanıyan ve son derece başarılı bir kişidir. 15 Temmuz hain darbe kalkışmasında bu tür kurumların ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük. Bu nedenle Sayın Müdürümüz bu kurumda devletine ve milletine bağlı nice kahraman Fethi Sekinler yetiştirecektir inşallah. Bundan zerre kadar şüphemiz yok. Ben bu vesile ile, bizi ağırlayan ve hiçbir zaman ilgisini esirgemeyen Sayın Müdürümüze bir kez daha hayırlı olsun diyor, başarılar temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Alper Tunga Gündoğmuş’ta ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Elazığ’a ve Ülkemize layık hizmetler vermeye gayret göstereceklerini söyleyerek teşekkür etti.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1044 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.3.2017 17:57:02
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.