Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Başkan Alan “Doğu Anadolu 1. Bilişim Buluşması” Etkinliğine Katıldı…

9 Mart tarihinde başlayan ve iki gün sürecek olan “Doğu Anadolu 1. Bilişim Buluşması” etkinliğine katılan Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, organizasyonda stant açan firmaları ziyaret ederek, düzenlenen panele katıldı.

 

ELAZIĞ’IN TANITIMI ADINA ÖNEMLİ BİR ORGANİZASYON…

Fırat Üniversitesi, Fırat Teknokent, Harput Ajans ve Nilda Ajans tarafından düzenlenen, Anadolu Ajansı'nın (AA) global iletişim ortağı olduğu bilişim buluşması kapsamında Elazığ’da açılan stantları ziyaret eden ve bilişim paneline katılan Başkan Alan etkinliğin ilimizin tanıtımı noktasında çok önemli bir faaliyet olduğunu söyledi.

Başkan Alan değerlendirmesinde, “Bugün burada ilimizden, bölgemizden ve ülkemizin dört bir yanından çok sayıda firmanın katılımı ile gerçekleştirilen çok güzel bir etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Ben öncelikle sektöründe bugün çok önemli bir noktaya gelmiş olan bilişim firmalarımızı burada görmekten büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Harput Ajans sorumlusu Sayın Zakir Özbay şahsında tüm emeği geçenleri kutluyorum. Sektörün gelişmesi ve bununla birlikte günümüzün çok önemli bir ticari faaliyeti noktasına gelmiş olan bilişim sektörünün Elazığ’daki bu buluşması ilimiz adına çok değerlidir. Odamızın da kurucu ortağı olduğu Fırat Teknokent bugün bilişim ve yazılım alanlarında bölgede ve Ülke genelinde çok önemli bir gelişim göstermiştir. Dolayısı ile ilimizin böylesi bir etkinlikle ülke gündemine taşınması başta şehrin tanıtımı ve sektörün gelişimi açısından büyük bir öneme sahiptir. Ben bu vesile ile, başta etkinliğe katılan ve açtığı stantla destek olan tüm Üyelerimize, il dışından teşrif eden çok değerli firma temsilcileriyle bilişim sektöründeki akademisyenlerimize teşekkür ediyor, etkinliğin hayırlı olmasını diliyorum” değerlendirmesinde bulundu.

 

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 993 defa okundu.
Ekleme Tarihi :9.3.2017 16:29:39
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.