Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ TSO HATIRA ORMANI İÇİN İLK ADIM ATILDI

Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, Elazığ Orman Bölge Müdürü Ziya Polat’ı makamında ziyaret ederek, Elazığ TSO Üyeleri adına hatıra ormanı oluşturulması konusunda mutabakat sağladı. Elazığ TSO Hatıra Ormanı’na ilk fidan Mart ayı içerisinde tüm üyelerin katılımı ile dikilecek…

ÜYELERİMİZ ADINA KALICI VE KUTSAL BİR HİZMET…

Elazığ Orman Bölge Müdürü Ziya Polat’ı ziyaret eden Başkan Alan, burada yaptığı değerlendirmede Üyelerimiz adına kalıcı ve kutsal bir hizmeti yerine getirmek istediklerini ifade etti. Başkan Alan değerlendirmesinde, “Sayın Bölge Müdürümüz Ziya Polat ilimizdeki 3 yıllık görev süresi içerisinde çorak dağ ve arazilerimizin yeşillendirilmesi konusunda çok önemli hizmetler ve çalışmalar ifa etmektedir. Kendilerine bu gayretleri nedeniyle bugün özellikle teşekkür etmek için buradayız. Bununla birlikte bugün 6150 olan üye sayımızı dikkate alarak Odamız adına bir Hatıra Ormanı kurmak için ön görüşmeye geldik. Mart ayı içerisinde her üyemizin bu dünyada bir dikili ağacı olması düşüncesiyle bu önemli hizmeti gerçekleştirmek istiyoruz. Hadis-i Şerif’de ‘Kıyamet kopsa dahi elinizdeki fidanı dikiniz’ düsturundan hareketle Üyelerimiz adına kalıcı bir eser bırakma adına bu önemli organizasyonu gerçekleştireceğiz. Orman Bölge Müdürümüz Sayın Ziya Polat ile belirleyeceğimiz alanda üye sayımız olan 6150 adet fidanı bu ay içerisinde dikeceğiz. Düzenleyeceğimiz ve üyelerimizle paylaşacağımız bu etkinliğe tüm üyelerimiz de davetlidir. Kendi fidanını dikmek isteyen üyemizi mutlaka törende görmek istiyoruz. Ben bu düşüncelerle, bizlere büyük destek veren Sayın Polat’a teşekkür ediyor, Elazığ TSO Hatıra Ormanı’nın ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

ELAZIĞ ADINA GÜZEL ÇALIŞMALARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ…

Elazığ Orman Bölge Müdürü Ziya Polat’ta Başkan Alan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanım bu şehirde yaşayan bir birey olarak ilin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişmesi noktasında Elazığ ve Ankara’daki girişimlerinizi yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. Bu girişimleriniz ile Elazığ inanıyorum ki, uzun dönemde çok istifade edecek ve şehrin ufkunu açacaktır. Üyeleriniz için düşünülen Hatıra Ormanı için de sizleri bir kez daha kutluyorum. Bu güzel ve örnek çalışmaya müdürlük olarak bizler de elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin artık bu şehirde bir ağacı olacak. Her yıl dikim zamanında bu sayının artırılması da sizlerin ilgisiyle mümkün olacağından. Şehrin yeşile bürünmesi ve güzelleşmesi için bizim verdiğimiz mücadeleye bu önemli katkılarınız nedeniyle teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 738 defa okundu.
Ekleme Tarihi :9.3.2017 15:50:39
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.