Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Başkan Alan Gazi Huzur Evi’ni Ziyaret Etti

Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Gazi Huzur Evi ile medya kuruluşlarında görev yapan bayanları ziyaret ederek günün anısına buket takdim etti.

KADINLAR TOPLUMUN TEMEL DİREĞİDİR…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, Elazığ TSO bayan personelleri ile stajyer öğrencilere, Kanal E, Kanal Fırat ve Kanal 23 bayan personellerine buket takdim etti. Gazi Huzur Evindeki yaşlı bayanları da ziyaret ederek her biriyle ayrı ayrı sohbet eden Başkan Alan burada da buket takdim etti.

Başkan Alan kadınların yılda bir gün değil yılın her günü baş tacı edilmesi gerektiğini ifade ederek, “Kadınlar toplumumuzun temel direğidir. Onlar olmadan bir toplumun ayakta kalma şansı yoktur. Bugün medya kuruluşlarımızı ziyaret ederek Elazığ’daki tüm bayanların gününü onlar nezdinde kutlamak istedik. Yine Odamızda çalışan bayanlara buket takdim etmek suretiyle tüm çalışan bayanlarımızı anmak istedik. Tüm bunlarla birlikte eli öpülesi ve asla unutulmaması gereken yaşlı annelerimizi, ninelerimizi anma adına Gazi Huzurevini ziyaret ederek çok duygusal anlar yaşadık. Onların hayır duaları ile bugün bizler ve bu ülke ayakta. Huzurevinde kalan büyüklerimizin devletimize olan duaları bizleri duygulandırdı. Bu güzel gün anısına onları ziyaret etme ve hayır dualarını almayı Yüce Allah (c.c) bizlere nasip etti. Ben bu vesile ile, bir kez daha tüm şehit anneleri, eşleri ve bizlere emanet edilen yakınları başta olmak üzere tüm kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 604 defa okundu.
Ekleme Tarihi :8.3.2017 15:11:17
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.