Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZIĞ TSO'DAN  YENİ ATANAN MUSTAFA PİRİNÇCİ'YE ZİYARET
 
 
Abdülkadir Kandemir’in Adıyaman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne İl Müdürü olarak görevlendirilmesiyle yerine atanan Mustafa Pirinçci’ye yapılan ziyarette Başkan Alan, yapmış olduğu değerlendirmede, ’Sayın İl Müdürümün yeni görevini hayırlı etmek için burada bulunuyoruz. İnşallah bugüne kadar devam eden işbirliğimizi daha da arttırıp ilimize ve halkımıza daha etkili hizmetleri bundan sonraki süreçte arttırarak devam ettireceğiz.
 
 
Oda olarak son günlerde Cazibe Merkezleri Programı ve ilimizin 6.Bölge teşvik sistemi kapsamına alınması için ciddi emek sarf ettik, hamdolsun bunu başardık. Bu çabamız ilimize yeni yatırımların gelmesi ve istihdam kazandırılması içindir. Bizler en büyük Sivil Toplum Kuruluşu olarak tüm kamu kurum kuruluşlarıyla birlikte ilimiz sanayi ve ticari anlamda kalkınması gelişmesi için faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.   Bu düşüncelerle, İl Müdürümüz Sayın Mustafa Pirinçci’ye yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, şahsım ve Elazığ TSO adına başarılar diliyorum.’ dedi.
 
İl Müdürü Mustafa Pirinçci ’Öncelikle Sn. Başkanıma yapmış olduğu ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Ümit ediyorum ki sizlerin de açıklamalarınızda bahsettiğiniz gibi birlikte Elazığ’a güzel hizmetlerde bulunacağız. Yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı Başkanıma ve Yönetim Kurulu Üyelerine tekrar teşekkür ediyorum.’ dedi.
 
 
ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 795 defa okundu.
Ekleme Tarihi :28.2.2017 16:52:51
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.