Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
Vergi Adaletinin Sağlanması En Büyük Temennimiz…
Başkan Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, “Sayın Defterdarım, 28. Vergi Haftası nedeniyle Odamıza yapmış olduğunuz nazik ziyaretiniz için sizlere ve şahsınızda tüm Defterdarlık çalışanları ve bağlı birimlerinde görev yapanlara saygılarımı sunuyorum.
Sayın Defterdarım, sizlerin de yakından şahit olduğu üzere, Elazığ bulunduğu bölgede vergisine en sadık illerin başında gelmektedir.
Ticaretin ve piyasa koşullarının her geçen gün ağırlaştığı bir ortamda, vergi adaletinin tam olarak tabana yayılması hususu uzun yıllardan beri konuşulmakta olup, iş dünyasının da en büyük beklentisidir.
Vergi adaletinin sağlanması ve tüm toplum tarafından kabul görmesi anlamında özellikle son yıllarda önemli düzenlemeler de yapılmaktadır.
Bu düzenlemelerin sivil toplum kuruluşlarıyla istişare içerisinde yapılması en büyük temennimizdir.
Sayın Defterdarım; Odamız Elazığ Defterdarlığı ve tüm bağlı birimleriyle iyi niyet duygularıyla ilimize hizmet vermektedir. Bu yakın işbirliğini sağladığınız için öncelikle sizlere teşekkürü bir borç biliyorum.
Bu anlamda Odamız ve Şahsım adına Vergi Haftası münasebetiyle şahsınızda tüm çalışanlarınızı bir kez daha kutluyor, saygılar sunuyorum” dedi.
Amaç Vergi Bilincini Oluşturmak…
Elazığ Defterdarı Erdoğan Yıldıraner’de konuşmasında, “Kamuoyunda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödemek alışkanlığının artırılması amacıyla 1990 yılından bu yana her yıl Şubat ayının son haftasında “Vergi Haftası” etkilikleri yapılmaktadır.
Etkinler kapsamında İlimizde en fazla vergiyi veren iş dünyasının çatı örgütü olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamızı ziyaret ediyoruz. Sayın Başkanımızın nazik kabulü için teşekkür ediyorum. Vergilendirme noktasında son mevzuatlar ve değişikliklerle ilgili olarak en kısa sürede Elazığ TSO ile işbirliği yaparak bir toplantı yapacağız. Ben bu düşüncelerle Vergi Haftası’nın bir kez daha ülkemize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını diler saygılar sunarım” dedi.
 ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
Bu haber 854 defa okundu.
Ekleme Tarihi :28.2.2017 15:27:03
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.