Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
HİSARCIKLIOĞLU’NDAN

BAŞKAN ALAN’A TEŞEKKÜR

 

Elazığ TSO heyetini TOBB Merkez binasında ağırlayan TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanım siz bir sivil toplum örgütü başkanı nasıl olunur Sayın Başbakanımızın toplantısında ortaya koydunuz. Elazığ’la birlikte çok sayıda ilimizin teşviklerde 4. Bölgeden 6. Bölgeye alınması sizin sayenizde olmuştur” dedi.

 

SİVİL TOPLUM KURULŞLARINA ÖRNEK BİR BAŞKANLIK YAPIYORSUNUZ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Başkan Vekili Y.Zeki Kılışcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Mesut Sağlampınar, Adnan Yüksel, Necmettin Kubilay, Adem Akbulut ve Genel Sekreter M.Mehmet Karabulut’u makamında ağırlayan Başkan Hisarcıklıoğlu Elazığ TSO Heyetiyle bir toplantı yaptı. Toplantıda bir değerlendirmede bulunan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, “Sayın Başkanım, Cazibe Merkezleri Programı kapsamında Sayın Başbakanımızın yaptığı tanıtım toplantısında ilk sözü alarak teşvik yasasıyla ilgili illerinin mağduriyetini dile getirmiş ve iş dünyasının sesi olmuştur. İdris Başkan bu girişimi ile bir kanaat önderinin nasıl olması gerektiği, sivil toplum kuruluşları nasıl yönetilir ve nasıl başkan olur noktasında örnek olmuştur. Bugün Cazibe Merkezleri kapsamındaki 23 il içerisinde teşviklerde 4. Bölgede yer alan iller Sayın Alan’ın bu girişimi sayesinde bugün 6. Bölge desteklerinden istifade edecektir. Ben iş dünyamız ve tüm bu illerimiz adına kendisine teşekkür ediyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.

 

HİSARCIKLIOĞLU’NA DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR

Ziyarette bir değerlendirme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na her zaman yanlarında yer aldığı için teşekkür ederek, “Sayın Başkanım sizin sayenizde 2016 yılı sonunda Sayın Başkanımız ile yapılan toplantıda konuyu ifade etme şansımız olmuştu. Yine sizin organizasyonundaki Türkiye Ekonomi Şuralarında da yine aynı konuları ilgili tüm mercilere ifade etme şansımız oldu. Son olarak Sayın Başbakanımıza ifade ettiğiniz gibi sorunumuzu bir kez daha ileterek bugün çok şükür sizlerin destekleri ve bizlere vermiş olduğunuz imkanlar sayesinde iş dünyamızın çok önemli bir sorununu çözmüş olduk. Elazığ TSO Heyeti ve işdünyamız adına teşekkür ediyorum” dedi. 

 

 

Haberin Videosu için tıklayınız... 

 

 

 

Bu haber 928 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.2.2017 13:37:24
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.