Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAKAN YARDIMCISI ALPAY’DAN ELAZIĞ TSO’YA ZİYARET

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Av. Şuay Alpay Elazığ TSO’yu ziyaret ederek, Başkan Alan ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle görüştü. Alpay, Elazığ yatırım imkanları ve Bakanlık çalışmaları hakkında bilgiler vererek, desteklerinden ötürü Elazığ TSO Yönetimine teşekkür etti.

Alan: Sayın Alpay, Elazığ Adına Önemli Bir Fırsattır…

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Av. Şuay Alpay’ı Elazığ TSO’ya gelişinde, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, Yönetim Kurulu Üyeleri Mesut Sağlampınar, Hakan Akan ve Necmettin Kubilay birlikte karşıladılar. Yapılan görüşmede bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Başkanı Alan, “Elazığ’ın devletin üst kademelerinde görev yapan Sayın Alpay gibi değerli bürokrat ve siyasetçilerinden Elazığ iş dünyası olarak gurur duyuyoruz. Sayın Alpay son derece önemli bir görevde bulunmakta ve şehrimizi de bir anlamda temsil etmektedir. Bakanlığın sorumluluğu kapsamında ilimizde önemli yatarım ve projeleri başlattığına şahit oluyoruz. Biz Oda olarak her zaman Sayın Alpay’ın yanındayız. Kendilerine bu nazik ziyareti için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Alpay: Elazığ Ülke Savunmasında Önemli Bir Merkez Olacaktır…

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Av. Şuay Alpay’da Başkan Alan ve Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek, “Sayın Başkanım, çok değerli Yönetim Kurulu Üyeleri öncelikle sıcak karşılamanız ve Sayın Başkanımızın güzel iltifatları ve değerlendirmeleri için öncelikle teşekkür ediyorum. Malumunuz olduğu üzere yarın Sayın Cumhurbaşkanımızı ağırlayacağız. Ziyareti sebebim aslında yarınki karşılamada iş dünyamızın da gerekli ilgiyi göstermesidir. Ancak görüyorum ki, burada da Sayın Cumhurbaşkanımızın gelişiyle ilgili çok yoğun bir heyecan var. Öncelikle sizlere teşekkür ediyorum. Bakanlık olarak Jandarma Genel Komutanlığının Ülkemiz güvenliği ile alakalı projeleri kapsamında eski havaalanımızda pist ve inşaat çalışmalarımız devam ediyor. Bu proje ile ilimizdeki bir çok sektörün olumlu etkilenmesi ve ciddi bir istihdam ve ticari canlanma yaşanması planlanmıştır. Projemize Elazığ TSO’nun sunmuş olduğu destek bizim için çok önemli. Ben bu vesile ile sizlere bir kez daha teşekkür ediyor, tüm iş dünyamızla birlikte yarın saat: 11’de İstasyon Meydanında buluşmak üzere, saygılarımı sunuyorum” değerlendirmesinde bulundu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 718 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.2.2017 13:46:43
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.