Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ENGELLİLERDEN BAŞKAN ALANA’A PLAKET

Şefkatli Eller İşitme ve Konuşma Engelliler Derneği Başkanı Tuğrul Kaya, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ederek, Elazığ’daki engelli derneklerine yaptığı katkılar nedeniyle plaket takdim etti. Başkan Alan, Kaya’ya teşekkür ederek, bugüne kadarki en anlamlı plaketi aldığını ifade etti.

Başkan Alan, Kamuoyunun Takdirini Alıyor…

Şefkatli Eller İşitme ve Konuşma Engelliler Derneği Başkanı Tuğrul Kaya, işaret dili tercümanı ile birlikte yaptığı ziyarette Başkan Alan’ın tüm kesimlerin takdirini gördüğünü belirterek, “Sayın Başkanımız başta bizim derneğimiz olmak üzere ilimizdeki tüm engelli derneklerine elinden gelen desteği veriyor. Derneğimizin bugüne kadarki faaliyetlerinden olan sesiz film başta olmak üzere işret dili yayınımıza Sayın Başkanım destek vererek hizmetlerimizin üyelerimize ulaşmasına vesile olmuştur. Sayın Başkanım aynı zamanda ilimizin sorunlarıyla ilgili yürekli tutumuyla takdir görmektedir. İlimizdeki işsizliğin azalması ve yeni yatırımların yapılması noktasında Başkanımızın bu girişimleri inşallah olumlu sonuçlanacaktır. Biz kendisinden razıyız Allah’ta razı olsun. Kendisinin her zaman yanındayız” dedi.

Alan: Engelli Kardeşlerimiz Başımızın Tacıdır…

Başkan Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Tuğrul kardeşimizin güzel temenni ve nazik düşüncesi için öncelikle çok teşekkür ediyorum. Biz sağlığı yerinde olan tüm bireyler olarak öncelikle Yüce Allah (c.c)’a şükür ediyoruz. Ancak yarın veya bir saat sonra kimin engelli olacağının bir garantisi yoktur. Bu nedenle ailelerimizin ve toplumun parçası olan bu kardeşlerimize her kesimin sürekli destek olması gerekir. Şahsım ve Odamız adına bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bugüne kadarki en anlamlı plaketi Sayın Kaya’nın elinden alıyorum. Bu vesile ile tüm engelli kardeşlerime daha kolay bir yaşam dileklerimle, saygılar sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 762 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.2.2017 16:32:45
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.