Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ELAZIĞ PROGRAMI DEĞERLENDİRİLDİ

18 Şubat 2017 Cumartesi günü Elazığ’a gelecek olan Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan’ın Elazığ programını değerlendirmek ve Elazığ TSO Üyelerini programa davet etmek üzere Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular…

Yanılmaz ve Gürgöze’den İş Dünyasına Davet…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’a Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 18 Şubat 2017 Cumartesi günü saat: 11.00’da İstasyon Meydanında halka hitap edeceğini belirterek, Elazığ iş dünyasının meydanda yer almasını ve Cumhurbaşkanımıza yakışır bir karşılama yapmak için Elazığ TSO üyelerinin katılımını beklediklerini ifade ettiler. Başkan Yanılmaz, değerlendirmesinde “Sayın Başkanım öncelikle güzel karşılamanız ve gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın bazı açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a teşrifleriyle ilgili programı AK Parti İl Teşkilatımızla müşterek yürütmekteyiz. İlimiz geçmiş dönemlerde Sayın Cumhurbaşkanımıza yakışır bir karşılama yaparak Elazığ misafirperverliğini ortaya koymuştur. Elazığ’ı heyecanlandıran bu ziyaret öncesi ilimizdeki tüm sivil toplum kuruluşlarımızı davet etmek ve üyelerinin İstasyon Meydanında Sayın Cumhurbaşkanımızın programına daveti için bugün ilk ziyaretimizi İl Başkanımızla birlikte sizlere yaptık. Sayın Başkanım, sizleri ve tüm Elazığ TSO Üyelerimi programa katılmaya davet ediyor, İstasyon Meydanında buluşmak üzere saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

Alan: Sayın Cumhurbaşkanımızı Elazığ’a Yakışır Şekilde Ağırlayacağız…

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’da, Başkan Yanılmaz ve İl Başkanı Gürgöze’ye ziyaretleri ve bilgilendirmeleri için teşekkür ederek, “Sayın Cumhurbaşkanımızın Elazığ ziyareti tüm İlimizi olduğu gibi iş dünyamızı da heyecanlandırmıştır. Elazığ iş dünyası olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın Elazığ ziyaretini tarihi bir fırsat olarak görmekteyiz. İş dünyamızın Sayın Cumhurbaşkanımıza en güzel ilgiyi göstereceğinden, gerek karşılamada ve gerekse İstasyon Meydanında yer almaktan büyük mutluluk duyacağına inanmaktayız. Biz Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclisimizle Elazığ için bu önemli günde İş dünyamızın ve Elazığ’ın beklentilerini içeren bir raporumuzu Sayın Cumhurbaşkanımıza sunmak istiyoruz. Ben bu düşüncelerle, tüm üyelerimizin 18 Şubat’ta saat:11.00’da İstasyon Meydanını doldurmalarını bekliyor, en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 701 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.2.2017 17:13:47
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.