Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ YİĞİT İNSANLARIN YANINDADIR…

Elazığ Merkez Köy Muhtarları Derneği Başkanı Selçuk Özel ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette bir değerlendirme yapan Özel, Elazığ’ın ve Muhtarların Alan gibi yiğit insanların yanında yer aldığını söyledi.

Özel: Yiğit İnsanların Yanındayız…

Elazığ Merkez Köy Muhtarlar Derneği Başkanı Selçuk Özel ziyarette yaptığı değerlendirmede “Sayın Başkanım öncelikle bizleri ağırladığınız için teşekkür ediyoruz. Bugün Denek Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve muhtarlarımızdan oluşan 12 kişilik bir heyet ile sizlere Elazığ için yapmış olduğunuz güzel hizmetler ve cesur duruşunuz için teşekkür etmek için buradayız. Elazığ’ın sizin gibi gerçekten yiğit insanlara ihtiyacı var. İlimizin sorunlarını cesurca dile getirecek, kişisel beklentilerden uzak şekilde toplumun taleplerini ifade edecek insanlara ihtiyacımız var. Sizden Allah razı olsun. Elazığ muhtarları sizin gibi yiğit insanların yanındadır. Bunu bilmenizi istiyoruz. ” şeklinde konuştu.

Alan: Muhtarlar Tüm Toplumun Dinamiğini Oluşturuyor…

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’da, Elazığ Merkez Köy Muhtarlar Derneği Yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Siyasi bir partinin uzantısı olmadan bağımsız bir şekilde toplumun tüm kesimlerinin oyları ile seçilen ve seçildiği bölgedeki vatandaşlarımıza ayrım yapmaksızın hizmetin ulaşmasını sağlayan seçilmiş kişilersiniz.

Sayın Başkanımızın şahsıma yönelik güzel yakıştırmaları ve bu nazik ziyaretiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Makamlar gelip geçici baki kalan topluma ve üyelerinize bıraktıklarınızdır. Biz Allah rızası için bulunduğumuz mevkide üyelerimiz ve şehrimiz için ne yapabiliriz diye mücadele veriyoruz. Bu mücadelemizin toplumda karşılık görmesi ve böylesine güzel teveccühle bize dönmesi en büyük bahtiyarlıktır.

 Muhtarlık makamı da demokrasi ve çok sesliliğin en önemli öğesidir. Sayın Cumhurbaşkanımız da muhtarların bu özelliği nedeniyle kendileriyle mutat toplantılar yaparak toplumla paylaşılması gerekenleri sizlere iletmekte ve toplumun sesi olan muhtarların da taleplerini dinleyerek gerekli çalışmaların yapılmasına özen göstermektedir.

Bizler de ilimizde iş dünyasının çatı örgütü olarak sizlerden gelen her türlü beklenti ve öneriyi ilgili makamlara taşıma noktasında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada var gücümüzle mücadele edeceğiz. Şahsım ve Odamız olarak her zaman sizlerin yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyor, nazik ziyaretiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 706 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.2.2017 15:07:12
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.