Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 KALKINMA BAKANI ELVAN’IN KATILIMIYLA;

CAZİBE MERKEZLERİ PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Elazığ Valiliği ile Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan ve Kalkınma Bankası Genel Müdürü Ahmet Buçukoğlu ile çok sayıda üst düzey bürokratın katılımıyla CAZİBE MERKEZLERİ PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI 11 Şubat’ta Elazığ’da yapılacak…

ALAN: Üyelerimizin ve İş Dünyasının Katılımını Bekliyoruz…

11 Şubat 2017 Cumartesi günü Saat:14.30’da Elazığ Akgün Otel’de yapılacak olan Cazibe Merkezleri Programı Değerlendirme Toplantısı hakkında bilgi veren Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan,  iş dünyasının çok yoğun ilgi gösterdiği Cazibe Merkezleri Programının otoritesi ve uygulayıcı kuruluşunun katılımı ile yapılacak olan toplantıya tüm iş dünyasının davetli olduğunu söyledi.

Başkan Alan değerlendirmesinde, “7 Şubat 2017 tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile Ankara’da yapılan Ekonomi Şurasında, ilimizde çok geniş kapsamlı ve katılımlı bir bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı için Sayın Kalkınma Bakanımız Lütfi Elvan’ı ilimize davet ettik. Sayın Valimizin de girişim ve katkılarıyla Cazibe Merkezleri Programının otoriteri olan Kalkınma Bakanlığı ve programın uygulayıcı kuruluşu olan Türkiye Kalkınma Bankası Genel Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısıyla birlikte çok sayıda uzmanı 11 Şubat’ta ilimizde olacaklardır. Programa iş dünyasının bugüne kadar çok ciddi bir ilgisi oldu. 27 Şubat 2017 tarihinde sona erecek olan birinci çağrı dönemine kısa bir süre kala ilimizde bu önemli toplantıyı yaparak iş dünyamızın kafasındaki bir çok sorunun da cevap bulacağını düşünüyoruz.

Tüm bunlarla birlikte, Sayın Başbakanımızın Cazibe Merkezleriyle ilgili Çankaya Köşkündeki bilgilendirme toplantısında iş dünyası ve kamuoyunun takdirini kazanan teşviklerle ilgili talebimizle ilgili gelişmeleri de aynı toplantıda değerlendirme imkanımız olacaktır. İlimizdeki yatırımlar açısından son derece önemli olan bu toplantıya tüm iş dünyası, sivil toplum kuruluşlarımız ve ilgili kurumlarımızın katılımını bekler, en derin saygılarımı sunarım” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 680 defa okundu.
Ekleme Tarihi :9.2.2017 16:31:02
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.