Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ELAZIĞ MUHTARLAR DERNEĞİ YÖNETİMİ BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ

Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Atlan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN’ı makamında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundular.

Muhtarlar Tüm Toplumun Yasal Temsilcisidir…

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi ve TOBB Üst Kurul Delegesi Kasım Çelik’in de hazır bulunduğu ziyarette Başkanı İdris ALAN, Muhtarlar Derneği Yönetiminin ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek “Siyasi bir partinin uzantısı olmadan bağımsız bir şekilde toplumun tüm kesimlerinin oyları ile seçilen ve seçildiği bölgedeki tüm halka ayrım yapmaksızın hizmetin ulaşmasını sağlayan muhtarlarımız demokrasi ve çok sesliliğin en önemli öğesidir. Sayın Cumhurbaşkanımız da muhtarların bu özelliği nedeniyle kendileriyle mutat toplantılar yaparak toplumla paylaşılması gerekenleri muhtarlara iletmekte ve toplumun sesi olan muhtarların da taleplerini dinleyerek gerekli çalışmaların yapılmasına özen göstermektedir. Bizler de ilimizde iş dünyasının çatı örgütü olarak mahallelerimizin bizlerden yada başka kurumlardan beklentilerini muhtarlar vasıtasıyla öğrenmemiz halinde gerekli kamuoyunun oluşması yada bu taleplerin ilgili makamlara ulaşması noktasında elimizden gelen gayretleri göstermeye hazırız. Ben bu vesile ile, bu nezih grubu bugün Odamızda ağırlamaktan çok büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade etmek istiyorum. İnşallah muhtarlarımızla çok daha yakın işbirliği ve iletişim halinde bundan sonraki dönemde daha etkili çalışmalara imza atacağız” şeklinde konuştu.

İlin Kalkınmasında Her Kesime Sorumluluklar Düşüyor…

Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ayhan Atlan’da yaptığı değerlendirmede “Sayın Başkanım öncelikle bizleri ağırladığınız ve güzel temennilerde bulunduğunuz için teşekkür ediyoruz. Dernek olarak Muhtarlar arasında birlik beraberliği sağlayarak tek ses ve daha güçlü bir yapı ile tüm mahallelerimize en etkili hizmetin ulaşması noktasında gayret gösteriyoruz. İlimiz merkezdeki tüm mahallelerimiz bizim için aynı öneme ve ehemmiyete sahiptir. Dernek olarak birlik ve beraberliğin sağlanması vatandaşa hizmetin daha kolay ulaşmasına vesile olmaktadır. Dernek olarak bugüne kadarki çalışmalarımızda buna şahit olduk. Tüm bunlarla birlikte ifade ettiğiniz gibi kurumlar arası işbirliği ilimizin kalkınma ve gelişmesi adına çok büyük önem taşıyor. Bu birlik ve beraberliğin sağlanması noktasında Ticaret ve Sanayi Odamızın çatı örgütü olarak hareket etmesi bizleri memnun etmektedir. Biz muhtarlar derneği olarak, Elazığ’ın her alanda gelişmesi ve kalkınması noktasında Ticaret ve Sanayi Odamızla birlikte hareket etmeye hazırız. Bu düşüncelerle, sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyor, emeklerinizin zayi olmamasını diliyoruz” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 617 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.1.2017 17:06:26
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.